metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
stsosuneczek ~stsosuneczek (Gość)18.12.2014 20:05

"stosunkowiec" napisał(a):

ty, al-bundy pewnie studiowałeś na stosunkach? za brak logicznego myślenia byś jełopie u Walakowej i Stępnickiej wylatywał z zajęć i podłogę lizał przed drzwiami na dyżurach aż miło, nie mówiąc o profesorach. ciekawe czy nie uważacie że największe mądrale co nie przeszły przez nasze studia i wszystko wiedzą i największe głupoty o nas piszą? ale w jednym się zgadzam, za dużo ludzi kończy studia.
Człowieku to jest najbardziej żałosny kierunek jaki można studiować, wiem bo go skończyłem. Poziom na tej uczelni jest tak żałosny, że studenci którzy się o tym zorientowali uciekali z Ptb do Wawy cz Łodzi, a tam się zaczynała dopiero szkoła życia. więc nie pisz mi że na tym kierunku w Piotrkowie Trybunalskim było taaak ciężko. Nie oszukujmy się ta dostają się osoby z niskimi wynikami. Al- Bundy ma 100 %, UJK w Piotrkowie Trybunalskim to producent bezrobotnych magistrów.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat