metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)11.02.2013 08:20

Do noclegowni z nią! Od razu jej rura zmięknie!

20


deimien deimienranga10.02.2013 21:05

Tak jest w naszym Państwie że są ludzie którzy marzą o takim mieszkaniu i byli by w stanie płacić lecz osoba zadłużona mieszka dalej aż dług urośnie.Kto z nas by nie chciał aby wpłacic 30tyś zadłużenia i mieć mieszkanie to jest głupota.Nie dziwie się panu SOWIE że wyrzucił tego kto nie płacił.Powiem tak jeśli ktoś z Państwa kupił mieszkanie i po kilku latach nie jest go stać na dalszą systematyczną spłate kredytu to powiedzcie czy taki Bank to interesuje? Odpowiem wam NIE!! Nie płacisz to nie mieszkasz i tak powinno być !!!

11


P51 ~P51 (Gość)10.02.2013 16:08

Takie chwasty powinno się eksmitować do najbliższego stawu.
Można dodać kilka kamieni do kieszeni.

10


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)10.02.2013 13:20

Były wiceprezydent Łodzi Arkadiusz Banaszak miał niezrealizowany ostatecznie pomysł zorganizowania osiedla kontenerowego gdzie trafiać mieli uporczywi dłużnicy mieszkań socjalnych i komunalnych. Gdyby ten pomysł wypaliłby w Bełchatowie to mają już pierwszą lokatorkę:)
--------------------------------------------------
http://naszpiotrkow.blogspot.com/

10


paranoja ~paranoja (Gość)10.02.2013 11:45

To dalej niech jej załatwiają lokal...

10


akacja ~akacja (Gość)10.02.2013 11:43

Roszczeniowe babsko. Nie dość że darmochę całe życie dostawała, to jeszcze chce wiecej i więcej. Sprzęt , pierścionki powinny iść w zastaw do momentu zapłaty, i sprzedane na poczet należności.A najlepiej do schroniska wywalić to może się nauczy szanować cudzą własność.

10


P51 ~P51 (Gość)11.02.2013 12:48

"ares1" napisał(a):
Do noclegowni z nią! Od razu jej rura zmięknie!


A po co?
Jak nie ukradnie to zniszczy wyposażenie.
Poza tym na takie wyróżnienie trzeba sobie zasłużyć ;-)

10


aneta ~aneta (Gość)09.02.2015 23:03

"deimien" napisał(a):


to ja mam 4 dzieci i 1000 zł miesiecznie z mieszkania po mamie dostałam eksmisje z lokalem socjalnym i czekam na ten lokal od 2008 roku i lokalu nie ma a teraz spółdzielnia chce mi zrobic eksmisje po raz drugi ale bez lokalu. nie jestem patologią nie pije mam jedno dziecko niepełnosprawne i co mam isc na ulice z dziecmi a taka pani dostaje mieszkanie za mieszkaniem nie bylo i nie ma w polsce sprawiedliwosci

20


Zanzi ~Zanzi (Gość)10.02.2015 10:16

Niektórzy to mają niezły tupet. I niestety, często dopinają swego.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat