metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
derwisz ~derwisz (Gość)19.04.2012 12:38

"leo" napisał(a):
derwisz - napisz swoją opinię , a nie krytykuj czyjejś , bo tak najprościej , co do spacji , to może masz rację , ale ja nie przywiązuję szczególnej uwagi do tego [ chodzi o sens wpisu , a nie o ortografię ] , nie mylą się ci , którzy nie robią nic .


Nie może, tylko mam rację. Właśnie sens twoich wypowiedzi, na którym ci tak zależy, gubi się poprzez złą interpunkcję (a nie ortografię, jak napisałeś). I powtarzam swoje: miejsca na multipleksie podostawali nadawcy programów z filmami erotycznymi, jak i z wróżbiarskimi, a nawet tacy nadawcy, którzy dawno temu się zarejestrowali, ale rozpoczęli dotąd emisji programów. A Trwam nie dostała. Nie udawaj przed ludźmi rozsądnymi, że nie znasz jedynego prawdziwego powodu, dla którego tak się stało.

00


leo ~leo (Gość)19.04.2012 13:58

znam

01


Coyoacan ~Coyoacan (Gość)22.04.2012 19:21

"Maciekk" napisał(a):

Dobrze gada... Polać mu... :D A tak serio, ktoś napisał to co sama sobie myślę widząc ten cyrk w telewizji, albo stojąc w kolejce do lekarza. Katolicy podobno mają kochać swego bliźniego, a tutaj nienawiść aż się wylewa... I jak się to ma do doktryny Kościoła?? I trochę się zastanawiam czy mogę nazwać się katoliczką, bo odnoszę wrażenie, że dziś bycie katolikiem oznacza z jednej strony wystawanie z ogromnym krzyżem przed Pałacem Prezydenckim,a z drugiej strony krzyczenie na dziennikarza 'ty czerwona ku..o' z tym samym krzyżem w ręku... Zbieram na bilet i lecę do Meksyku...

01


epikiller ~epikiller (Gość)22.04.2012 20:34

"Coyoacan" napisał(a):
Zbieram na bilet i lecę do Meksyku...


Zostań! Oni tylko na to czekają!

00


Coyoacan ~Coyoacan (Gość)23.04.2012 12:06

"epikiller" napisał(a):

Cóż... Piotrków tak skutecznie mnie ostatnio do siebie zniechęca, że rozważam wciąż nowe opcje 'mieszkaniowe'(a mieszkam tu niemal od urodzenia). Bliżej mi niż dalej do 'emigracji', na razie tylko z Piotrkowa, ale jak tak dalej pójdzie to pomyślę jednak nad tym Meksykiem :D

00


PATRIOTA/nie oszołom ~PATRIOTA/nie oszołom (Gość)30.04.2012 12:37

PATRIOTA/nie oszołom/ (gość) 2012-04-30 11:10
Dopiero po latach poznając ludzi "u 'władzy" i poznając ich dążenia mamy przekonanie że Naród został oszukany.Walka o wolną i suwerenną Polskę okazała się być daremna.Bardzo podstępnym"okrągłym stołem" i zmową magdalenkową nastąpiło bezkrwawe podzielenie się władzą "starych i nowych jastrzębi" zainteresowanych przejęciem władzy w Ojczyżnie.Komuniści podstępnie zmasowaną propagandą przeciw uwłaszczeniu Polaków zachowali wszystkie dobra wypracowane przez naszych przodków do rozgrabienia dla siebie.I tak się stało-gdzie są dziś tysiące zakładów pracy przynoszące zyski do budżetu państwa.Wszystko zostało rozgrabione przez "kolesi" bądż sprzedane za przysłowiową złotówkę.Zakłady z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi,zakupionymi na zachodzie zniknęły na naszych oczach a zaciągnięte na ich budowę kredyty spłacać będą nasze wnuki i prawnuki.SOLIDARNOŚĆ JAKO MASOWY ruch społeczny została zepchnięta na margines.KTO MA MEDIA TEN MA WŁADZĘ-a większość z nich jest w rękach wrogiego Polsce obcego kapitału.Manipulacja w mediach metodą Gebelsa przynosi IM zamierzone cele.POLACY CZAS SIĘ OCKNĄĆ i ocenić obecną sytuację OJCZYZNY.Nie o taką POLSKĘ ginęli masowo w walce nasi Rodacy/Rejtan,Drzymała i im podobni/.CZAS SIĘ ZJEDNOCZYĆ I PRZYSTĄPIĆ DO RATOWANIA RESZTEK POLSKI. W JEDNOŚCI SIŁA!!

00


ja piotrkowianka ~ja piotrkowianka (Gość)28.08.2013 17:58

Boże chroń mnie przed tymi babami moherami, i TV Trwam

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat