metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ciek ~ciek (Gość)13.08.2015 11:02

Tylko skąd ludzie mają wiedzieć że jest zakaz podlewania? Nie wszyscy mają internet w domu, a sołtys nie raczy "puścić" kartki. (gm.Rozprza)

90


xx ~xx (Gość)13.08.2015 11:07

To przekaz sąsiadom a nie nadzy się

14


Były kursant ~Były kursant (Gość)13.08.2015 13:09

Dobrze, że Krzysiek Chojniak w Piotrkowie nie wprowadził takiego rygoru. Prezydent tysiąclecia

42


sklave sklaveranga13.08.2015 13:17

Nie ma, nie ma wody na pustyni, a wielbłądy nie chcą dalej iść
Czołgać się już dłużej nie mam siły, o, jak bardzo, bardzo chce się pić...
Polityka oszczędzania wody dziś mści się niemiłosiernie. Przez lata im więcej wody oszczędzaliśmy tym większe były opłaty za nią. Zaniechano nowych inwestycji a remontowano tylko to co się popsuło zapominając o przeglądach. To nie upały a urzędasy pozbawiają nas wody a niedługo i pozbawią prądu a my im jeszcze za to zapłacimy.
Więcej na: http://sklave.manifo.com/

60


gościo ~gościo (Gość)13.08.2015 13:56

ja wiem że dużo ludzi korzysta t.z.na lewo wodę majstrując przy liczniku tak jak kiedyś ze światłem robili

02


Handsome Handsomeranga13.08.2015 14:03

Dobrze,że piwo jest.

51


iRBis ~iRBis (Gość)13.08.2015 14:16

"nie ma wody na pustyni..."
Droga redakcjo, mieszkańców Piotrkowa, w portalu epiotrkow.pl interesują sprawy miasta, a nie pustyni.
Jeśli widzę pod tym tytułem "Nie wolno podlewać ogródków" - to oczekuję, że informacja kluczowa: GDZIE - będzie podana wyraźnie i jak najwyżej w chierarchi tekstu.
Podstawą każdego dziennikarstwa jest informacja - a nie nieustający głupi konkurs na zaskakujący tytuł!

30


locx ~locx (Gość)13.08.2015 17:04

A w gminie Wolbórz Kom-Wol (firma zajmująca się wodociągami) płakała bo ludzie oszczędzają związku z ustawą śmieciową wodę a teraz jak jest duże zużycie to pompy im nie wyrabiają...

20


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)13.08.2015 17:36

Politycy i dziennikarze tyle wody na co dzień leją, że aż dziwne, że są niedobory. ;)
Ale problemy "z wodą w tle" mogą być jeszcze większe - tu taki przykład:
http://regionalna.tvp.pl/21165062/swietokrzyskie-trzeba-rozebrac-nowo-wybudowany-wodociag
PO-PO-PO-POlska, kurde!

60


wol ~wol (Gość)13.08.2015 17:44

Nie ma wody, a na wolborskiej wsi smrodu pod dostatkiem:)

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat