metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ludzie!!! ~Ludzie!!! (Gość)24.07.2015 07:01

A ja będę egoistką i powiem że od tygodnia nie mam ciepłej wody i powoli tracę cierpliwość. Nie wiem kto zawinił i kto nie umie prowadzić rozmów ale wiem jedno. Skoro przepisy są jasne, jest ustanowiona służebność to czemu do cholery miasto nie umie sobie poradzić w takiej prostej sprawie i cierpią mieszkańcy???! Żałuję tylko, że włodarze miejscy nie są tacy nieudolni w podnoszeniu stawek za wodę. Banda!

110


Ktoś 1 ~Ktoś 1 (Gość)24.07.2015 07:55

Widać działka należy do jakiegoś włodarza z miasta. Gdyby to był zwykły Kowalski nikt by się z nim nie patyczkował.

22


Woda ~Woda (Gość)24.07.2015 07:57

Panie Prezydencie trzeba się dogadać z właścicielem nieruchomości i zapewnić mu gwarancję na piśmie, że przywrócicie wszystko do stanu pierwotnego a jak nie to zapłacicie odszkodowanie za zniszczenia, a na pewno Was się dogadacie. My nie mamy wody a Wy robicie sobie jaja. Ja tez bym Was nie wypościł na swoją własność bez pisemnej gwarancji. Koniec z bezprawiem! Załatwcie to bo szlak mnie trafia, lato a cieplej wody brak!

80


mom ~mom (Gość)24.07.2015 08:39

Ale raban i to o 2 dni braku podgrzanej wody ......................... jeszcze w ubiegłym roku wszystkie piotrkowskie SM w miesiącu lipcu na kres 2-ch tygodni zaprzestawały podgrzewać wodę i nic się nie działo ............... wszystko to działo się w majestacie prawa i poparciu władz ..................

25


Miś ~Miś (Gość)24.07.2015 09:37

"mom" masz wiedzę z lat 90 ubiegłego wieku - przerwy w dostawie ciepła związane z konserwacją to od wielu lat doba do dwóch maksymalnie.
Skandaliczne - bezradność władz i odpowiedzialnych służb szokująca, strach pomyśleć co będzie jak podobna awaria zdarzy się zimą

21


mik ~mik (Gość)24.07.2015 11:03

Zgaduję...........Dzwonnik???????

12


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)24.07.2015 18:10

A teraz wszyscy obrzucający błotem Pana Włocha powinni odszczekać to,co pisali pod jego nazwiskiem.
Na jego miejscu z kilku wpisów zrobił bym użytek w sądzie.

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat