metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pola ~pola (Gość)13.10.2014 15:57

Nie taka znowu umieralnia skoro ludzie w liczbie 100szt dziennie przewijają się na Sorze

61


pacjent ~pacjent (Gość)23.10.2014 10:49

W Polsce jak na wojnie - najłatwiej nogę obciąć!
W polskich szpitalach co kilkadziesiąt minut amputuje się dolną kończynę. Bijemy europejskie rekordy, bo system zachęca do nadużywania takich zabiegów.
http://esculap.com/news/135338/W_Polsce_jak_na_wojnie_-_naj%C5%82atwiej_nog%C4%99_obci%C4%85%C4%87

40


E.L.A. ~E.L.A. (Gość)12.10.2014 20:15

Panie Pawle, proszę się nie poddawać i walczyć. Wierzę, że wszystko się ułoży, zaś winni tej sytuacji poniosą wreszcie zasłużoną karę, nie tylko dotykającą ich finansowo, ale także moralnie i etycznie. Niech wyrzuty sumienia męczą im przez całe życie.

111


pk ~pk (Gość)12.10.2014 20:50

"E.L.A." napisał(a):


E.L.A.Żeby mieć wyrzuty sumienia, najpierw trzeba mieć sumienie.

82


moszczenica ~moszczenica (Gość)12.10.2014 21:04

Rakowska to umieralnia a nie szpital . Pojechalem do nich z gnijacym palcem lekarz nawet tego nie obejrzal kazal mi tylko czyms smarowac.
Sam sobie wyczyscilem rane (byla naprawde okropna czarna nieprzyjemnie pachnaca ) na moje szczescie paznokiec sie odbudowal a rana sie zagoila .Wiecej tam nie pojade !!!

92


Nic im się nie zrobi ~Nic im się nie zrobi (Gość)12.10.2014 22:07

Niestety lekarz lekarza nie skaże choćby wiedział że to jego wina.Taki po prostu jest układ!Ile osób straciło zdrowie na Rakowskiej to głowa mała i nikt sie za to nie weźmie!!!!

121


riki ~riki (Gość)12.10.2014 22:15

Ciekawe czy pan doktor Pawseł S. był wtedy trzeźwy , jeśli nawet wtedy był , to pewnie romansował jedną z pań pielęgniarek i nie miał czasu na pierdoły.

120


Melośmiacz ~Melośmiacz (Gość)12.10.2014 23:22

Wielka szkoda tego człowieka. Wedle wszelkich wskazań, doprowadzili go do kalectwa a teraz jeszcze musi udowadniać, że nie chce wyłudzić kasy. Jesteśmy tylko od płacenia - za ubezpieczenie auta coraz wyższe stawki a jak co do czego to też dochodzić się o wszystko trzeba po sądach. Składki na NFZ nam złodziejsko zabierają a do lekarza rok oczekiwania. Bandytyzm od wielu lat. I jeszcze zwyczajne lekceważenie pacjentów przez "lekarzy". Osoba z mojej rodziny latami leczyła się u pani Korczyc - tak ją badała i leczyła na dolegliwości układu pokarmowego, że nie wykryła rozwijającego się nowotworu, nawet przed samym końcem. Po co robić badania? Szkoda pieniędzy - oto jak jest!

91


studemt ~studemt (Gość)13.10.2014 00:19

To nie jedyny przypadek. Ja kuleje prawie rok. Bo Pani z SORu wmawiala mi ze udaje.

81


. ~. (Gość)13.10.2014 08:51

Trzeba mieć świadomość że firmy ubezpieczeniowe oszukują .Biednemu zawsze wiatr w oczy,, OTO POLSKA"

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat