metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Spawacz ~Spawacz (Gość)26.11.2023 19:21

Ludzie są w tych czasach tacy uzdolnieni, potrafią robić tak skomplikowane rzeczy a bramki na morycy nie potrafią zrobić jak należy. Ot inzynierki

32


Dzejsika ~Dzejsika (Gość)26.11.2023 19:23

Czy dzięki temu wynalazkowi będzie teraz szybszy internet? Strasznie wiesza mi się na przeglądaniu rolek w snatczapie też tak macie?

04


Kierunek ~Kierunek (Gość)26.11.2023 19:36

Można z tego wyżyć budując takie sondy? Jeżeli soboty i niedziele będą wolne to nie jest to zły pomysł

04


32mq ~32mq (Gość)26.11.2023 19:39

Mam nadzieję że nie robią tego pod wpływem energetyków?

04


halo 5 ~halo 5 (Gość)26.11.2023 21:45

Brawo dla młodych i zdolnych!! Powodzenia, trzymam kciuki za następne SpaceX!

60


Prędkość C ~Prędkość C (Gość)26.11.2023 14:31

Kilka osób z Pasażu.R przydało by się zabrać w taką podróż z biletem w jedną stronę.

40


Kuzyn dzeja zi ~Kuzyn dzeja zi (Gość)27.11.2023 10:52

Mój kuzyn skromny chłopak fizyk jądrowy i swiatowid Jay zi leci w kosmos z misja ratowania ziemi i nie chwali się wcale a tu z byle czego takie poruszenie.

04


Karyna ~Karyna (Gość)27.11.2023 11:24

Pazie na razie

23


Realia ~Realia (Gość)27.11.2023 12:27

Czymś dzieci muszą się bawić. Zapewne na tym się skończy, ale może coś z tego wyniknąć.

02


ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)27.11.2023 17:17

Opis tego urządzenia wielce mnie zadziwił, niemniej z pobieżnych obliczeń mi wyszło, że po 23 sekundach od osiągniecia zakładanego pułapu, ta "sonda kosmiczna" efektownie rozdupcy się o ziemię.

Cytuję:
Kiedy już powstanie, będzie wystrzelona przez rakietę w kosmos na wysokość 2,5 kilometra.


Aha, tak swoją drogą, wysokość 2,5 kilometra to mniej więcej poziom szczytów Tatr, ale być może w dzisiejszych czasach nawet taternik z automatu staje się kosmonautą... To nawet Yeti znacznie wyżej łazi, i do tego bez butów. A do zebrania danych pomiarowych z tej wysokości wystarczy zwykły balon, można też poprosić pilota naszego Skyvana, żeby im pomiary zrobił, jak już obniży pułap schodząc do lądowania. Z tej puszki taka "sonda kosmiczna" jak z Ferdka Kiepskiego filozof.
P.S. Ja kiedyś budowałem czołg i szybowiec. Żadnego projektu nie ukończyłem, bo szyby mi się potłukły, a gąsienice zdechły.

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat