metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
przyjezdny1 ~przyjezdny1 (Gość)24.10.2012 17:31

zgadzam się z tobą kolego.

20


Fąfala ~Fąfala (Gość)24.10.2012 17:57

szkoda człowieka naprawdę, ale chyba z tym, że Mietek był uczynny i ciężką pracą zarabiał na chleb to lekka przesada raczej, a chleb to raczej jadał w płynie, bo nigdy nie widziałam, żeby kupował inny... trzeba przyznać ,że co prawda to był marudny, ale nie zrobił nikomu nigdy krzywdy
a pod samochody się pchał wiele razy, żeby dostać na jego "chleb" parę groszy

11


bobo ~bobo (Gość)24.10.2012 18:43

ponoc po przejechaniu zatrzymala sie kolo ul orzechowej

20


.a. ~.a. (Gość)24.10.2012 20:08

Nawet dalej. Za światłami dobrze, że nic nie jechało akurat. I tak w ogole to uciekała...

20


przejezdny ~przejezdny (Gość)24.10.2012 20:13

Bobo ja to słyszałem ze pod sykusem w Witowie dopiero wyhamowała

11


okoliczny sklepikarz ~okoliczny sklepikarz (Gość)24.10.2012 23:34

Kręci się tam tego pijactwa jak much koło gówna , nie wiem skąd się to bierze ...

02


obiektywny ~obiektywny (Gość)25.10.2012 00:14

ale wsioki jesteście zabawne... boki można zrywać, bez kitu...

02


cvcvcvcvcvcv ~cvcvcvcvcvcv (Gość)25.10.2012 09:12

jak tam słyszałem ze się wcale nie zatrzymała i nadal jedzie ....

01


miejscowy345 ~miejscowy345 (Gość)25.10.2012 16:58

Sam jesteś "WSIOK" Panie "obiektywny". Świadczy o tym chociażby poziom Pana wypowiedzi. Owszem, był pijaczkiem, często chwiejąc się na nogach zaczepiał ludzi żeby mu dać 2 zł. Nie piszę że był święty bo nieraz to naprawdę cud, że mu się nic nie stało. Tylko ja, w przeciwieństwie do innych zamiast dać mu 2 zł kupiłem mu nieraz w sklepie coś do jedzenia. A jak dałem mu 2 czy 5 zł to co tylko mnie widział to pytał się kiedy ma przyjść i odpracować, że na działce pomoże itp. I dużo ludzi brało go tutaj do pracy. Jednym pomagał na budowie, drugim w pracach działkowych itp. Dostał jeść, napił się czegoś z prądem i jeszcze zarobił. Po pijaku stwarzał wrażenie niezrównoważonego ale był dobry i uczciwy w przeciwieństwie do innych meneli. Ja go będę zawsze bronił i mile wspominał. Dzisiaj rozmawiałem z osobą, która stała ok. 80m od zdarzenia i widziała to zdarzenie. Powiedziała, że samochód pędził jak szalony, ogromny huk ale auto nie zatrzymało się od razu. Zarzuciło na drugi pas i pojechało dalej dopiero po chwili jak ludzie pod sklepem się zorientowali to okazało co się stało. To był człowiek jak każdy inny i proszę nie wypisujcie tutaj jakiś głupot w stylu wsioki nie wsioki czy jakieś durne żarty. Rozumiem, że dla ludzi, których raz czy dwa zaczepił po pijaku to po prostu menel jakich w dzisiejszych czasach sporo pod sklepami ale prosił bym tu o wypowiedź ludzi u których wykonywał różnego rodzaju prace za dostawał jedzenie i na chleb a że i wino przy tym kupował to inna sprawa. Ponadto on przyklęknął w tym miejscu, jak wspomniałem wcześniej, bo rano znaleziono przy tym drzewie martwego okolicznego mieszkańca, którego znał. I proszę mi tu nie robić cyrku z tego bo jakbyście się czuli jakby to zginął Twój mąż, syn czy brat???!!! Bo to mógł być każdy...

20


obiektywny ~obiektywny (Gość)25.10.2012 22:17

Pisząc Wsiok nie miałem zamiaru obrażać ludzi ze wsi a tych co wyśmiewają to że dziewczyna jechała i się nie zatrzymywała czy dalej jedzie... Wsiok to stan umysłu, który przeważa u takich komentujących jak np Bobo czy przejezdny... Sam dużo przebywam na wsi i mam tam świetnych znajomych czy rodzinę.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat