metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tutaj tutajranga15.01.2015 22:09

Można już nadawać imiona z obcych, choć, europejskich, kultur. Był już jakiś zatarg o Mercedes. ja czekam na Jesusów.

20


a... a...ranga16.01.2015 00:55

Zoja, Colin, Nelson - współczuję dzieciom.
Ja tam mam Marysię i Jasia, w prawie każdym kraju te imiona istnieją, więc jak się przedstawią to nie będzie problemu, gdziekolwiek będą.

42


nowoczesny ~nowoczesny (Gość)16.01.2015 06:53

Imię Nikodem też istnieje w każdym kraju, a dla TataMarcina jest to coś dziwnego. Trochę otwartości, to imię jak każde inne.
ps
może kiedyś będzie znów moda na imiona staropolskie, jak Marzanna, Mieszko czy Gniewko ;-)

42


gigu ~gigu (Gość)16.01.2015 08:44

I w tym moja Lenusia :)

12


dumny tata ~dumny tata (Gość)16.01.2015 09:06

My mamy Barbarę

21


ddddwd ~ddddwd (Gość)16.01.2015 09:36

"nowoczesny" napisał(a):
Imię Nikodem też istnieje w każdym kraju, a dla TataMarcina jest to coś dziwnego. Trochę otwartości, to imię jak każde inne.


Nikodem mi się już zawsze będzie kojarzył z Dyzmą. Tusk powinien zmienić imię na Nikodem.

61


martin ~martin (Gość)16.01.2015 09:44

"nowoczesny" napisał(a):


A ja faceta rozumiem - mnie się kojarzy nie tylko z Dyzmą ale i ze słynnym gangsterem:) Wołanie dziecka Nikuś brzmi fatalnie a jak dorośnie to co? Panie Nikodemie? A jak mniej oficjalnie? Mój syn to Jaś i w każdej opcji brzmi dobrze

20


Piotras ~Piotras (Gość)16.01.2015 09:48

"nowoczesny" napisał(a):


Chyba nie jesteś z tego samego pokolenia co TataMarcina:) Bo inaczej wyłapana by była ironia co do nadawania dzieciom oryginalnych imion tylko po to żeby okazać się lepszym niż inni. Miałem w klasie kolegę lat temu z 20 a na imię miał Tyberiusz i nie muszę mówić, że rodzina święta nie była wręcz przeciwnie. Wolę mieć pospolite imię i wyróżniać się czymś innym niż imię i uroda:)

32


Polka ~Polka (Gość)16.01.2015 11:45

Angeelika,Isaura,John... Polacy już tracą tożsamość.

50


jaja ~jaja (Gość)16.01.2015 11:48

"Zanzi" napisał(a):
Zanzi22 godziny temu, 13:23"bingo" napisał(a):
Wybacz gościu gorzej niż Melchior(nie mam nic do Wańkowicza) to już może być tylko Baltazar:)Ciekawa jestem jak dzieci to wymawiaja:)
Natanku, Ojcze Natanku!!! :-)
Niedawno w gazecie czytałam, że jedno z pierwszych urodzonych dzieci w 2015 roku w naszej okolicy, to "Natan Trojan". Ciekawe, jak to będą wymawiać ;)

03


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat