metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
blokowiec ~blokowiec (Gość)03.08.2013 12:23

Wstyd mi za takie wypowiedzi sąsiadów. Jak można nazwać Kogoś "CI Z GETTA" **********************************

"Poza tym ci z „getta” skoro robią sobie parking, niech zrobią sobie też swój plac zabaw, a nie chodzą na nasz. Niech „getto” sobie zrobi też osobny śmietnik – komentują protestujący".

00


. ~. (Gość)03.08.2013 12:35

Problem braku miejsc parkingowych na osiedlach bloków z wielkiej płyty nie jest niczym nowym. Gdy zaczęto budować te osiedla nikt z planistów nie mógł przewidzieć, że za 30 lat każda rodzina będzie miała samochód, albo dwa. Dlatego tak mało jest parkingów na osiedlach. Nie ma też za bardzo gdzie wytyczyć i zrobić nowych miejsc parkingowych bo bloki stoją jeden obok drugiego. Teraz przy każdym nowym bloku powinno się również zrobić parking, aby zapewnić mieszkańcom miejsca postojowe - szkoda, że tak nie jest - pierwszy z brzegu przykład blok przy Rzemieślniczej - mieszkań dużo, a gdzie parking???

00


kiero ~kiero (Gość)03.08.2013 12:43

niech ta pani sobie wyobrazi ze ktos jej parkuje na prywatnym podworku bo niema gdzie zaparkowac. ludzie biora cos na wlasnosc by to bylo ich i nikt im nie ingerowal co tam robia i grodza sie by miec troche prywatnosci i bezpieczenstwa czy nie tak? prosze zostawic otwarte drzwi od mieszkania i zobaczymy co pani powie jak bezdomny przyjdzie i powie ze sie ty przespi bo niema gdzie.

00


aaaaaa ~aaaaaa (Gość)03.08.2013 13:19

BO spółdzielnia to by chciała: sprzedać teren wokół bloku razem z mieszkaniami (wliczyła go w cene metra) co rok oprócz podatku za mieszkaniei grunt pod nim płacimy podatek za te własnie parkingi. za duże mieszkania jest to około 200 zł.Mieszkancy bloku protestującego nie płacą podatku. I dla spółdzielni najlepiej by było zebysmy placili podatek i niech wszyscy parkują, a my to nie.Przeciez spółdzielnia mogla sprzedac nam tylko teren pod blokiem. Druga sprawa jest taka ze to spółdzielnia postawila blok z usterkami i sama zrezygnowała z zarzadzania tym blokiem, i dlatego była konieczność zmiany zarządcy.

00


guzgu ~guzgu (Gość)03.08.2013 14:24

Pomiędzy tym blokiem 64 a blokiem nr 36 gdzie mieszka członek rady nadzorczej spółdzielni jest teren na parking i może ten "członek"
zainicjuje jego utworzenie.
Pan prezes to pierdoły opowiada, bo powinien wiedzieć o prawie drogi koniecznej, przejścia itp.

00


Nina ~Nina (Gość)03.08.2013 14:49

Blok Szkolna 64 powstał już w 2009 roku. Przy wjeździe na teren parkingu stoi znak informujący o tym, że to TEREN PRYWATNY. To my mieszkańcy bloku 64 płacimy podatki za ten teren.
Kochani Sąsiedzi z bloku 36 parkowaliście tyle lat na naszym prywatnym terenie - podwórku. Wtedy nikt z Was, mieszkańców bloku 36 nie krzyczał. Parkowaliście pod naszymi oknami, busami i osobówkami. Niszczyliście posadzoną zieleń... bo nie Wasza. Panie z bloku 36 spacerowały z pieskami... zapominając o sprzątnięciu odchodów. To my szukaliśmy sobie miejsc przy innych blokach. Wtedy my nie robiliśmy Wam awantur, nie wkładaliśmy gwoździ w koła - tak jak teraz Wy nam robicie!
Uwierzcie, nie jest nam miło jak nas palcami wytykacie, jak krzyczycie do nas z okien, jak wyganiacie nasze matki z dziećmi z placu zabaw. Naprawdę tak trudno zrozumieć ze Spółdzielnia nas też wyrolowała?

00


do guzgu ~do guzgu (Gość)03.08.2013 15:09

"guzgu" napisał(a):


Jak czytam, KTO jest w Radzie Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej Słowackiego... to nie wiem o którego członka chodzi?

00


guzgu ~guzgu (Gość)03.08.2013 15:14

Ci niektórzy co mówią brzydko to z bloku nr 49

00


Gwoździe ~Gwoździe (Gość)03.08.2013 15:19

Nie miałam gdzie zaparkować auta, objechałam całe osiedle, ale nie znalazłam żadnego miejsca. Wjechałam w końcu na ich prywatny teren, gdzie zaparkowałam samochód. Za wycieraczką znalazłam potem karteczkę z informacją: „Jeszcze raz się to powtórzy, a wywieziemy Pani auto na lawecie” - mówi mieszkanka osiedla. - Oni rozmawiają z nami na zasadzie „kartka za wycieraczką”.
KARTECZKA ZA WYCIERACZKA TO PIKUŚ, MIESZKAŃCY PROTESTUJĄCEGO BLOKU WKŁADAJĄ TYM ZE WSPÓLNOTY GWOŹDZIE W KOŁA. TO JEST DOPIERO KULTURA.

00


szkolna_64 ~szkolna_64 (Gość)03.08.2013 15:23

ważna informacja dla mieszkańców bloku z naprzeciwka! "Działka jest w naszym wieczystym użytkowaniu, płacimy podatek od nieruchomości, płacimy za wieczyste użytkowanie. Nikomu niczego nie zabieramy, nikomu nie wchodzimy w paradę. Cała infrastruktura wokół bloku została wybudowana za nasze pieniądze, a miało to odzwierciedlenie w cenie metra kw. naszych mieszkań – mówiła Barbara Wojtczak w wypowiedzi dla Strefy FM (jedna z administratorek)".

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat