metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wojciek ~wojciek (Gość)06.03.2023 16:25

Mnie tam wszystko przyjmują a znajomemu papy nie pozwolili zostawić bo on ni wie jak gadać he he

03


Ten ~Ten (Gość)07.03.2023 07:10

Co można zarzucić czy skrytykować wójta Romana to można, lecz za PSZOK to trzeba mu podziękować - zerknijcie jak to funkcjonuje w innych gminach.

40


ROZPRZAK ~ROZPRZAK (Gość)06.03.2023 20:30

Witajcie Sąsiedzi!
Czy ktokolwiek z was narzekających na tą inwestycję wie w oparciu o jakie wymogi działa PSZOK?
Otóż władza, ta NAJWYŻSZA, ustala zasady, a władze lokalne muszą im sprostać. I chwała waszemu gospodarzowi za to, że dba, by ten punkt bym punktem zbiórki na miarę cywilizowanego świata, spełniając przy tym wymogi ustaw, a nie obrazem nędzy i rozpaczy jak punkt w mojej gminie.
Wszystkie odpady przywożone przez mieszkańców gminy, w świetle prawa powinny być ważone (wymóg ustawodawcy, czyli tych, których wybieracie w wyborach parlamentarnych, a nie samorządowych). Po drugie, w waszym interesie, jest wiedzieć ile odpadów faktycznie jest przekazywane do utylizacji podmiotom zewnętrznym, które to skwapliwie kroją nas wszystkich za każdy kilogram przyjętych do pseudo recyklingu odpadów (bo przecież sypanie kolejnych górek śmieci to nie recykling). Bo suma tych wydatków wpływa na wielkość opłaty za "śmieci" odbierane od Was.
Więc doceńcie wysiłek waszego gospodarza i przestańcie pisać bzdury.
A niedowiarków odsyłam do ustaw o odpadach.

43


gość102 ~gość102 (Gość)10.03.2023 13:20

Wójtowie w tej gminie zamienili się zakresami obowiązków. zastępca ma w zakresie sprawy budownictwa a zajmuje się tylko gospodarką komunalną. Pod wójta podlegają sprawy kadrowe i inne a zajmuje się budownictwem. Czy tak w ogóle wolno, jaki to ma cel i co na to Komisja Rewizyjna Rady Gminy? Odsyłam do info w tym temacie na str. internetowej tego urzędu. Jeśli chodzi o Rozprzaka to śmiem twierdzić , że napisał to jakiś usłużny mieszkaniec gminy Wola a nie żaden sąsiad.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat