metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)27.07.2014 16:41

Oni widzą dziwne rzeczy po dopalaczach. Ja bez dopalaczy widzę tutaj znikające wpisy. Chyba mam objawy choroby psychicznej.

60


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)27.07.2014 19:16

"Al-Bundy" napisał(a):


Dobrze widzisz bo na tym portalu panuje cenzura rodem z PRL-u.Mnie też wpis wycieli dzisiaj i mowa tu o praworzadności jak media kreują wolność slowa trzymajac cenzure podlizujac sie wladzy

40


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)27.07.2014 21:03

"gosc-21" napisał(a):
na tym portalu panuje cenzura rodem z PRL-u


Usuwanie wpisów to nawet tresowany szympans jest w stanie opanować. Ale napisać coś poprawnie i z sensem już tak łatwo nie jest. Do dziś nie opanowali sztuki pisania artykułów bez byków. No, ale do tego trzeba mieć we łbie mózg, a nie styropian.

30


SD ~SD (Gość)27.07.2014 22:52

Policjanci ze swoim komendantem Walichnowskim niech się nie zajmują przywieszkami do munduru, tylko bezpieczeństwem obywateli.BANDA NIEDORAJDÓW cackających się z gówniarzerią.

20


tw ~tw (Gość)28.07.2014 10:24

Jak się namawia do czynów nielegalnych lub sprośnych to trzeba interweniować. Gratulacje dla moderatora i tajnych współpracowników!

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat