metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kościelna ~Kościelna (Gość)06.09.2016 07:54

Apelu Smoleńskiego nie było. Maryśki W. też nie było a niby taka patriotyczna PiSlamistka z niej...

114


Witek ~Witek (Gość)06.09.2016 07:49

Należy pamiętać o obrońcach kraju zawsze ale nie mozna zyć ciągle przeszłością i grać na uczuciach patritycznych a tym samym mydlic oczu społeczeństwu ,ze jest tak dobrze maskujac pogarszajacy sie stan kraju a restrykcje wobec społeczeństwa coraz większe i to nawet za komuny tak źle nie było jak teraz gdzie państwo włazi buciorami w prywatne zycie społeczeństwa i kontroluje każdego na każdym kroku

155


sklave sklaveranga06.09.2016 07:32

A Apelu Smoleńskiego nie było? Dlaczego skoro na Westerplatte był odczytany: Wołam wszystkich, którzy w tragiczny poranek polegli w katastrofie smoleńskiej. Wiernie pracowaliście dla Polski. Pamięć o was pozostanie w Polakach. Stańcie do Apelu! Cześć ich pamięci!. Czyżby ta bitwa miała niższa rangę? Kiedy pan Macierewicz wygłosi wykład w Piotrkowie na temat najnowszych ustaleń śledztwa w sprawie katastrofy w Smoleńsku?
Więcej na http://sklave.manifo.com/

1012


AntekSmo ~AntekSmo (Gość)06.09.2016 07:04

a ja widziałem jak na drodze przejazdu pana ministra ktoś wypuszczał hel! przypadek??!

99


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat