metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wesoly ~wesoly (Gość)06.09.2016 14:30

Witam. Ciekawe czy wladze Woli wiedza ze w latach 50 na Borowej byla jedna z wiekszych szkol Szybowcowych w Polsce.latano tam z gum.Wtej szkole nauczylo sie latac wielu przyszlych pilotow LOT,Wojska.

100


das ~das (Gość)06.09.2016 12:41

jakim prawem porównują poległych w 1939 z wycieczką do Smoleńska? Oi tam nie polegli a zginęli tragicznie !!!

245


patriotka ~patriotka (Gość)08.09.2016 08:39

Na Górach Borowskich, co roku w pierwszą niedzielę września od godz. 10-tej upamiętniamy i modlimy się za 663 żołnierzy 2 Pułku Piechoty Legionów gen. Ludwika Czyżewskiego / który spoczął na piotrkowskim cmentarzu / i nic tego nie zmieni, ani przyjazd ministra ani apel smoleński, który od maaj tego roku musi / wg. ceremoniału wojskowego / być odczytany przed każdym apelem poległych. Dlatego dobrze byłoby, aby ci wszyscy opluwacze w końcu to zrozumieli. Pozdrawiam prawdziwych patriotów.

52


maciekgrzybowski1309 maciekgrzybowski1309ranga06.09.2016 13:02

Jak można stać obok Macierewicza z czystym sumieniem? Jak można stać razem z Macierewiczem służąc w wojsku kiedy on nie ma pojęcia o armii i jego choroba psychiczna jest pewna? Jak można stać obok Macierewicza, który nie szanuje Powstańców Warszawskich, więźniów obozów koncentracyjnych, żołnierzy POLEGŁYCH w 1939r. porównując ICH do wypadku zwykłego samolotu? Wstyd panie Kaczyński (mowa o dowódcy 25 Brygady Kawalerii Powietrznej. Chociaż to potwierdza moje słowa, że 25BKPow to banda żołnierzy bez honoru i karierowiczów co sprzedadzą się za 100 zł. Służyłem w wojsku dla Polski 10 lat, ale pamiętam, że przysięgałem strzec Konstytucji oraz honoru. Wstyd panie Ziemba (dyrektor zespołu szkół w Woli Krzysztoporskiej z wykształcenia historyk, członek PiS), że kariera partyjna przesłoniła panu oczu oraz fakty historyczne i jako człowiek wykształcony pozwala pan ośmieszać się dla zdjęcia z Macierewiczem. Wstyd panie Drozdek, bo nie potrafi pan nic innego zrobić dla gminy, by poznali historie Gór Borowskich tylko co rok wygłaszać idiotyczne przemówienia. Wstyd, że wyróżniamy medalami księży i aptekarzy, a nie kombatantów. Kończąc dziękuje wszystkim, którzy głosowali na PiS za rozwalenie Polski, podzielenie Polaków na lepszych i gorszych, na chorych psychicznie wierzących w zamach i tych zdrowszych, za zadłużanie Polski na nierealne obietnice. Mam nadzieję, że chociaż niektórzy z Was się wstydzą swojego wyboru.

2920


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat