Dobra wola miasta jest jedynym punktem zaczepienia dla Cubały chociaż nie zgodnym z aktualnym stanem prawnym, ale tonący brzytwy się chwyta.
Szpital musi istnieć koniec kropka. Skoro starosta prowadził go przez 20 lat to na zmianę teraz prezydent 20 i potem znów zmiana. Będzie prawie i sprawiedliwie
A szpital płaci podatek do miasta czy go zwolnił prezydent? Bo wyjdzie na to że jeszcze szpital utrzymuje urząd miasta hihi
Kolego nasz wojt roman drozdek chcial wyremontowac droge od ul 3 maja az do siomek wspolnie z miastem lecz wasz prezydent to raczej w jakis sposob nawalil i nie mowcie o nas wsioki bo nasza wies to lepiej wyglada od niektorych miejsc w piotrkowie bo nasz wojt wprowadza nasza gmine w 21 wiek a wy ciagle w peerelu gmina pieknie sie rozwija przejedzcie sie piotrkowio
ki to zobaczycie i nie gadajcie bzdur
Ale przez te drogi podrozoja takze mieszkancy powiatu my o was pomyslelismy zebyscie mogli podrozowac droga z prawdziwego zdarzenia wy tez pomyslcie o nas my krzywimy felgi na zelaznej roosweelta wojska polskiego a gdybyscie zlozyli odpowiednie wnioski do uni to byscie mieli dofinansowanie na nowe autobusy tomaszow je bedzie mial bo czytalem o tym pora sie obudzic i wymienic te zlomy
Ludzie opanujcie się, nie jest realne aby miasto udźwignęło finansowo przejęcie tego paszkwila . Dwa szpitale w wymierającym mieście, kto za to wszystko będzie płacił dobra zmiana pis, a może Macierewicz pomoże. Dlaczego to z budżetu miasta ma być finansowana służba zdrowia jak jest Państwowa -dlaczego nikt nie szuka ratunku u szlachcica Radziwiła, przecież miało być tak cudownie. W mieście takim małym jak Piotrków jeden szpital jest optymalny , może zapłacicie z własnej kieszeni jak jesteście tacy głupi. A co myślicie , że miasto nie ma innych problemów tylko Państwowa służba zdrowia. Cubała cwaniak pozbywa się kosztownego paszteta i wciska go miastu. Jak jest taki cwaniak mądrala to niech tą swoją działkę uzdrowi nie podrzuca miastu? A tak uczciwie to PiS obiecał reformę i usprawnienie służby zdrowia i jak to usprawnia, bo bez decyzji centralnych to Prezydent chyba by oszalał jakby przejął tą kaszanę?
Przeciez starostwo splaciło ujemny wynik finansowy bo musiało zgodnie z ustawą i szpital jest na zero , szpital za to wyremontowany więc czysty biznes dla prezydenta . A dyrektora nie wybrali bo caly czas jest pelniacy obowiązek wystarczy poczytać. Więc jesli masz wsparcie u prezydenta i dobry z Ciebie ekonomista w co wątpię bo nie znasz ustaw jak widać masz szansę na posade u prezydenta jak wezmie szpital na bank.
Tak, na pewno miasto przejmie zadłużoną ruinę. Bo tam w radzie miasta to same głupki siedzą. Sołtys, wójt i starosta. I wicuś. I januszek :)
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!