metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Luca ~Luca (Gość)13.09.2013 23:11

czy przypomni mi ktoś jaki matusewicz dostał wyrok, bo juz niektórzy zapomnieli??? a ludzi z wyrokami i odsiadką nazywamy kryminalistami,ot tak to jest
słownik języka polskiego PWN: kryminalista «osoba oskarżona i skazana przez sąd za przestępstwo kryminalne"

Komentarz był edytowany przez autora: 13.09.2013 23:14

00


ciekawska myszka ~ciekawska myszka (Gość)13.09.2013 23:16

"Nie uważam, że można obrażać ludzi. Jeżeli ktoś mnie wyzywa od awanturnika tylko dlatego, że mam inne poglądy polityczne, uważam, że w mieście dzieje się źle, to ja się z tym nie zgadzam. Nie jestem przez to gorszym człowiekiem, mam prawo do własnego zdania. To jest właśnie demokracja". Droga Pani, zerknij sobie na profil kolegi Sokalskiego na fb, jakie zdjęcia zamieszcza. To jest ta wasza "czysta" kampania?????????????????????????????????????????

01


ergo ~ergo (Gość)13.09.2013 23:17

"kaima" napisał(a):


Ktoś nawet rodem z półświatka nie musi być zaraz
ćwierć inteligentem pani Lidio.

10


nelli ~nelli (Gość)13.09.2013 23:17

ABSOLUTNA ŻENADA! PROSZĘ DO TUSKA ZGŁASZAĆ SWOJE OBAWY,MYŚLĘ,ŻE JEST NAJBARDZIEJ KOMPETENTNĄ OSOBĄ W TYM TEMACIE.ZA SYTUACJĘ W KRAJU,KTÓRA ODBIJA SIĘ RÓWNIEŻ W PIOTRKOWIE OBWINIACIE CHOJNIAKA? TO PRZYSŁOWIOWE ODWRACANIE KOTA OGONEM

00


szkolna_64 ~szkolna_64 (Gość)13.09.2013 23:19

"Jan-Dziemdziora--radny" napisał(a):


a może zadziała pan cos w sprawie parkingu na szkolnej? jako czlonek spóldzielni namieszał pan i co głowa w piasek.

00


Luca ~Luca (Gość)13.09.2013 23:20

za każdym razem jak podejmę ten temat to cisza: wtf?

00


Tereska ~Tereska (Gość)13.09.2013 23:28

Mnie też martwi los Piotrkowa i jego mieszkańców! DLATEGO NIE IDĘ NA REFERENDUM!
Tereska

01


Miki ~Miki (Gość)13.09.2013 23:34

"ciekawska-myszka" napisał(a):
Droga Pani, zerknij sobie na profil kolegi Sokalskiego na fb, jakie zdjęcia zamieszcza. To jest ta wasza "czysta" kampania?????????????????????????????????????????


Żenada, jak ktoś tak postępujący może być radnym

01


iTeacher ~iTeacher (Gość)13.09.2013 23:34

Po pierwsze, do ciszy wyborczej jeszcze 20 minut, więc nie wiem po co ten komunikat, że już trwa.
jak zwykle żenujący, populistyczny wywiad. Jakaż biedna i uczciwa jest p. Rozpędek. To wy nauczyliście nas brudnej kampanii rozsyłając po domach te paszkwile referendalne, opluwając i nie szanując nikogo kto ma inne zdanie. Widzieliście profil Sokalskiego? Poniżej krytyki. Dlaczego się dziwicie, że coraz mniej ludzi was toleruje?

01


asik asikranga13.09.2013 23:40

Może po prostu odmawiamy walki na rozum z osobami nieuzbrojonymi ??:)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat