metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
MORELA ~MORELA (Gość)13.09.2013 21:59

"Jeżeli referendum będzie pomyślne to premier wyłoni komisarza. Będzie to osoba z zewnątrz, osoba obiektywna, bez lokalnych powiązań, która przez rok będzie sprawować władzę".
CZYLI KTOŚ Z PO? JUZ DOMYSLAM SIE KTO.

00


Q ~Q (Gość)13.09.2013 22:20

"sara" napisał(a):
Burzycie spokój miasta


Zgadzam się w 100%, też wolałbym żeby spokój miasta burzyły np. inwestycje typu Indesit w Radomsku... Ciekawe jak okrutny los spotkał w związku z tym okolicznych mieszkańców...

00


gość 1 ~gość 1 (Gość)13.09.2013 22:28

Prezydent boi się referendum , bo wtedy skarbiec dla niego zostanie zamknięty. A to ogromna strata. Ja głosuję za odwołaniem Chojniaka ponieważ nie jest on dobry gospodarzem a urząd miasta jest instytucją, w której panują jakieś dziwne układy. jest jeszcze kilka przyczyn, które zaważyły na mojej decyzji -a le o tym nie będę pisała na forum.

10


sss ~sss (Gość)13.09.2013 22:36

ale ropa

00


kaima ~kaima (Gość)13.09.2013 22:45

Na profilu prezydenta na Facebooku można podejrzeć, kto m.in. broni prezydenta, pod tym linkiem można sobie zobaczyć, co też piszą pod adresem bliźnich jego wyznawcy. Przy czym warto zauważyć, że nie są to jacyś tam prości ludzie ze wsi, tylko dwoje inteligentów.
______________
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=568750056518824&set=pb.100001515051288.-2207520000.1379096873.&type=3&theater
______________
Paweł Łysoń: co za dupki są w tej inicjatywie w sprawie referendum o odwołanie prezydenta. Ja głosuję za utrzymaniem obecnego przy władzy. Nie chcę kryminalistów skazanych prawomocnym wyrokiem. Brawo Panie Krzysztofie.
4 września o 17:12
(pracownik miejskiej spółki Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja)
Lidia Łopusiewicz: Panie Pawle, odpowiem krótko: kryminaliści, aferzyści i towarzystwo rodem z półświatka.
8 września o 20:55
(nauczycielka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 imienia księdza Jerzego Popiełuszki)
______________
Motto ze strony internetowej ZSP nr 4
"Bez względu na to, jaki wykonujesz zawód, jesteś człowiekiem."
(kazanie ks. Jerzego Popiełuszki dn. 29 stycznia 1984 roku)
PS Ciekawe, czy wszyscy znajomi tych dwojga podzielają ich sposób wyrażania się o bliźnich...
________________
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=568750056518824&set=pb.100001515051288.-2207520000.1379096873.&type=3&theater

10


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)13.09.2013 22:51

Murki - to wielka porażka tego Prezydenta. Zbędna inwestycja.

10


Majkel ~Majkel (Gość)13.09.2013 22:52

Z JEDNYM SIĘ ZGODZE Z TĄ PANIĄ A REDAKTOREM NIE - BEZROBOCIE WCALE NIE MALEJE - PO PROSTU MŁODZI WYJEŻDZAJĄ!!! SAM JESTEM TUTAJ DO KONCA 2013 A POTEM WYJEŻDZAM DO HOLANDII BO TUTAJ SIĘ PO PROSTU NIE DA. USTAWIONE PRACE, NIE MA SENSU STUDIOWAC JEŚLI NIE MA SIĘ BOGATYCH RODZICÓW BO NIESTAĆ NA WYPROWADZKE DO INNEGO MIASTA A W PIOTRKOWIE CO NAJWZYEJ NA KASE , MAGAZYN ALBO PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI. RESZTA PRAC TO DOŚWIADCZENIE KTORE MUSISZ POSIADAC TYLKO NIBY SKĄD MA SIE NABYĆ. ŻAL TO MIASTO I TAKA PRAWDA, O TYM ŻE TU JEST FAJNIE POWIEDZA CI CO SOBIE BUDUJĄ DOMY NA OBŻERZACH. MI WŁASNIE OCIEPLILI I POMALOWALI BLOK NA KREDYT 10000 ZŁ A 2 DNI POZNIEJ JUŻ WIDNIEJE PIĘKNE GRAFITI "ŁKS" ....SZKODA GADAĆ, PROSZE O WYSTAWIENIE MOJEGO KOMENATRZA , NIKOGO NIE OBRAŻAM I MAM PRAWO WYRAZAĆ SWOJE ZDANIE NA FORUM.

10


Luca ~Luca (Gość)13.09.2013 22:56

"kaima" napisał(a):

no bo są kryminaliści w tej inicjatywie, nie ma co ukrywać,ludzie prawdę powiedzieli, a że niektórych nazywają dupkami rodem z półświatka i to ich osobiste zdanie; może ich znają i mają taki sąd.

00


Luca ~Luca (Gość)13.09.2013 23:00

prezydenta bronią ludzie myślący; tych, którzy mają dwa zwoje w mózgu o nic nie obwiniam, dali się zmanipulować populistycznymi hasłami; a frekwencja przewidywana to 2,36%
pogadamy w poniedziałek, chyba że szczury uciekną

00


Jan Dziemdziora - radny ~Jan Dziemdziora - radny (Gość)13.09.2013 23:01

Jeden z przykładów stylu sprawowania funkcji przez Prezydenta - to jest interpelacja z dnia 30.07.2013 r.i do dnia dzisiejszego nic nie uległo zmianie. Zapraszam przed głosowaniem na skrzyżowanie al. Sikorskiego z N-ską i al.Concordii- przy Domu Studenta Uniwersytetu J. Kochanowskiego - tzw. melioracja
W dniu 20.11.2012 roku złożyłem interpelację w sprawie stanu jezdni ulicy
Energetyków na odcinku od ulicy Kasztanowej do skrzyżowania z al. Sikorskiego,
w której opisałem występujące zagrożenia i uciążliwości./ kopia w załączeniu /
W dniu 05.12 .2012 roku odebrałem z Biura Rady Miasta odpowiedź podpisaną przez Wiceprezydenta z której wynikało, że sprawa została przekazana do jednej ze spółek miejskich.
Ze względu na brak jakichkolwiek działań, w dniu 20.03.2013 roku
złożyłem zapytanie / kopia w załączeniu /
Przy piśmie z dnia 25.03.2013 roku podpisanym przez Kierownika Referatu zostałem
poinformowany, że moje zapytanie zostało przekazane do tego samego adresata co wcześniejsza interpelacja.
Minął ósmy miesiąc i w sprawie oprócz tego, że „ tryby machiny urzędniczej mielą, to jak do tej pory z tego mielenia mąki nie ma”.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat