metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Luca ~Luca (Gość)05.09.2013 20:21

"martens" napisał(a):
ty się o mój traktor nie martw.

nie martwię się o traktor, tylko o ciebie :)

00


nie idę na referendum!!!!! ~nie idę na referendum!!!!! (Gość)05.09.2013 20:30

Proszę, nie rozwalajcie mnie! Ktoś wydał szmatławiec i nie ma odwagi się przyznać? Jak już piszecie takie rzeczy, które są pomówieniami to miejcie odwagę przyznać się do tego! Nie idę na referendum, nie chcę by tacy ludzie doszli do władzy!

00


martens ~martens (Gość)05.09.2013 20:31

"Jehowce-mnie-naszly" napisał(a):
Ale jaja . Po południu dzwonek , otwieram , stoją dwie kobity , takie ni to straganiary ni to przekupy , babole w każdym razie , ani młode ani stare , grube, niezadbane , brzydkie , tu obwisłe , tam wystaje i zawadza , a gadane mają jak Jehowce ! Smród na klatce perfum a la ruska wycieczka przyjechała... bleeee
I wciskają te babole po ulotce . Biorę bo inaczej sobie nie pójdą precz, ale te szpony - bllleeee nie wiedzą co to manicure , a jedna kulosa pcha między drzwi a drzwi, brrrnie łapska spocone - Patrzę - - no tak Jehowce , bo takie kolorowe radosne i nierzeczywiste obrazki ludzi na tych kartkach , bardziej rysunki niż zdjęcia tzn . przeszczęśliwa rodzinka z dziećmi , mama-tata-córcia-synek jak w pełni szczęśliwości już w raju . po śmierci po zmartwych wstaniu
Patrze noo ale jaja mówię wam, a tam napisane NIE IDZIEMY NA REFERENDUM!
No czy oni są normalni? Kto przy zdrowych zmysłach chodzi po domach i wciska, że NIE idzie? A po chusteczka to komu wiedzieć? No gdyby jeszcze było napisane, że IDĄ, ale że NIE idą??!! Chorzy ludzie.
Chyba sexu im brak...............


jak cię nie stać na sklepową wódke ,to sobie bimbru upędź a nie chlasz ten spiryt od ruskich handlarek firankami,i koniecznie unikaj czeskiego alkoholu,bo oslepniesz.

00


MORELA ~MORELA (Gość)05.09.2013 20:38

"owoc" napisał(a):
Pomyślcie - będzie komisarz- przez rok do wyborów - więc na pewno nie będzie żadnych znaj mości , kumoterstwa itd Istnieje realna szansa,że ludzie z dużym potencjałem i wiedzą będą mogli znaleźć pracę.


no, no no, to dopiero bedzie.Komisarz zapewne z PO... Juz domyslam sie nawet kto:) Dziekuje, wole Chojniaka!

00


sonia ~sonia (Gość)05.09.2013 20:44

"lisu" napisał(a):
Panie Pampuch, niech najpierw zobaczy pan co robili w przeszłości pana współpracownicy ( chodzi w tym przypadku m.in. o panią Gletkier, która wielokrotnie łamała prawo...). Co może wiedzieć o praworządności wspomniana wyżej osoba i o normach moralnych obowiązujących na co dzień. Co do komiksu który tak namiętnie rozprowadzacie po mieście to szkoda że tak "mądre" osoby nie wiedzą że zamieszcza się stopkę redakcyjną, tylko zachowują się jak tchórze i nie podpisują się pod tymi wypocinami!!! Osoby które nie są godne podnosić wysoko czoła żeby "dostać władzę w swoje ręce" to tylko PIO i poplecznicy którzy stoją jak tchórze za plecami pana Pampucha i sterują nim.


Masz rację, wystawili pampucha a sami głowy w piasek. Nikt nie wydał gazetki, nikt nie jeździ z banerami,wszyscy świeci. A sama widziałam jak jeden pan gazetki rozdawał, a teraz się wypiera,że nie ma z tym nic wspólnego.

00


xYz ~xYz (Gość)05.09.2013 20:50

"tolek" napisał(a):
do wszystkich myślących piotrkowian. Nie dajcie się nabrać na tą tanią, obłudną propagandę cwaniaczków z PIO. Władza dla nich to tylko KASA i to się dla nich liczy. Ludzie bądźcie mądrzy i zostańcie 15 września w domu.


ja nie jestem PIOnkiem i nie dam sobie wmówić że mamy złego Prezydenta. na referendum nie wybieram się! Byłem na wyborach, mam już swojego Prezydenta i nie chcę zmiany. Moja rodzina to nie PIOniki i nie bałwany! Swój rozum mamy i zmanipulować się nie damy!

00


Luca ~Luca (Gość)05.09.2013 20:57

niedługo 10 rocznica: 26 maja
26 maja prezydent Piotrkowa Waldemar Matusewicz nie pojawił się na sesji Rady Miasta. Dlaczego? O tym wiedziało tylko kilka osób. Poza wiceprezydentem Andrzejem Czaplą, który tłumaczył wówczas, że Matusewicz jest na spotkaniu zorganizowanym przez marszałka województwa i wojewodę. Matusewicz był w Łodzi, ale w delegaturze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, gdzie przesłuchiwano go pod zarzutem żądania i przyjęcia łapówek w wysokości co najmniej 42 tys. zł.

00


jan ~jan (Gość)05.09.2013 20:59

Są tacy, którzy wątpią w prawomyślność polskich sądów, że są nieobiektywne. Ten wyrok zaprzecza takiemu myśleniu i daje obywatelom poczucie bezpieczeństwa, że nie można tak od sobie obrażać i manipulować słowami w stosunku do drugiego człowieka. Słowa uznania dla sędziego!

00


sara ~sara (Gość)05.09.2013 21:07

Dzięki Luca, że odświeżasz niektórym pamięć, bo cosik im szwankuje.

00


sara ~sara (Gość)05.09.2013 21:10

Dziękuję ci Martensie za obietnicę modlitwy. Każdemu jest potrzebna. Proponuję, byśmy modlili się za siebie nawzajem.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat