metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
nikita ~nikita (Gość)06.09.2013 20:24

"Luca" napisał(a):
W przypadku pozostałych 16 osób, przeciwko którym wystąpił Andrzej Kacperek, wniosek został oddalony, bowiem wszyscy, poza Marcinem Pampuchem, zeznali, że z publikacją "Piotrkowskie Fakty Referendalne" nie mieli nic wspólnego.


Nie mieli nic wspólnego, no proszę nie osłabiajcie mnie. Samo się napisało, samo się roznosi po mieście, dzisiaj na targu - 2 krasnoludki nosiły.

00


lilek ~lilek (Gość)06.09.2013 20:30

"sonia" napisał(a):
A sama widziałam jak jeden pan gazetki rozdawał, a teraz się wypiera,że nie ma z tym nic wspólnego.


JA widziałem dzisiaj jak pod urzędem jeden pan rady (z opozycji )i pani z PIO stali z dziewczyną, która trzymała gazetki. Zastanawiam się czy ją wspierali w działaniach?

00


mariola ~mariola (Gość)07.09.2013 00:26

"lilek" napisał(a):
lilek (Gość)
4 godziny temu, 20:30
"sonia" napisał(a):
A sama widziałam jak jeden pan gazetki rozdawał, a teraz się wypiera,że nie ma z tym nic wspólnego.
JA widziałem dzisiaj jak pod urzędem jeden pan rady (z opozycji )i pani z PIO stali z dziewczyną, która trzymała gazetki. Zastanawiam się czy ją wspierali w działaniach?

Tak Ci co wyparli się gazetki w Sądzie,p.Sokalski i p.Rozpędek dzisiaj stali oboje z dwiema dziewczynami,które rozdawały te kłamliwe gazetki PIO,czyżby przypadek???

00


epikiller ~epikiller (Gość)07.09.2013 08:29

"Luca" napisał(a):
chyba wtedy się martens pod ten twój traktor rzucisz,

A co chcesz od tego pięknego traktora? Dostaniesz dotacje to se taki kupisz...

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga07.09.2013 11:31

"mariola" napisał(a):
Tak Ci co wyparli się gazetki w Sądzie,p.Sokalski i p.Rozpędek dzisiaj stali oboje z dwiema dziewczynami,które rozdawały te kłamliwe gazetki PIO,czyżby przypadek???

W nocy o północy stali? A skąd wiesz, co rozdawały te dziewczyny?

00


Arkadiusz Czerepach oraz Lodzia ~Arkadiusz Czerepach oraz Lodzia (Gość)07.09.2013 21:20

My mieszkańcy Wilkowyj solidaryzujemy się z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego,pragnącymi odwołać nieudolnego prezydenta miasta,trzymamy za Was kciuki

00


nie idziemy na referendum! ~nie idziemy na referendum! (Gość)08.09.2013 17:38

"mariola" napisał(a):
"lilek" napisał(a):
lilek (Gość)
4 godziny temu, 20:30
"sonia" napisał(a):
A sama widziałam jak jeden pan gazetki rozdawał, a teraz się wypiera,że nie ma z tym nic wspólnego.
JA widziałem dzisiaj jak pod urzędem jeden pan rady (z opozycji )i pani z PIO stali z dziewczyną, która trzymała gazetki. Zastanawiam się czy ją wspierali w działaniach?
Tak Ci co wyparli się gazetki w Sądzie,p.Sokalski i p.Rozpędek dzisiaj stali oboje z dwiema dziewczynami,które rozdawały te kłamliwe gazetki PIO,czyżby przypadek???


Jak to wyparli się w Sądzie? PIO nie przyznało sie do wydania gazetki? Tacy odważni, potrafią wydać fakty referendalne a nie maja odwagi przyznać się do tego? I tacy ludzie chcą zmieniać nasz Piotrków? O, nie! Na referendum nie idę!

00


Prawy i Sprawiedliwy ~Prawy i Sprawiedliwy (Gość)08.09.2013 17:46

15 września to dzień,który zmieni oblicze miasta......tego miasta.
Do zobaczenia w lokalach wyborczych.

00


megi ~megi (Gość)08.09.2013 18:04

"Tak Ci co wyparli się gazetki w Sądzie,p.Sokalski i p.Rozpędek dzisiaj stali oboje z dwiema dziewczynami,które rozdawały te kłamliwe gazetki PIO,czyżby przypadek???"
NIE WIERZĘ W TAKIE PRZYPADKI !

00


Miki ~Miki (Gość)08.09.2013 18:07

"megi" napisał(a):
"Tak Ci co wyparli się gazetki w Sądzie,p.Sokalski i p.Rozpędek dzisiaj stali oboje z dwiema dziewczynami,które rozdawały te kłamliwe gazetki PIO,czyżby przypadek???"
NIE WIERZĘ W TAKIE PRZYPADKI !


"W przypadku pozostałych 16 osób, przeciwko którym wystąpił Andrzej Kacperek, wniosek został oddalony, bowiem wszyscy, poza Marcinem Pampuchem, zeznali, że z publikacją "Piotrkowskie Fakty Referendalne" nie mieli nic wspólnego"
ale jaja, to w Sądzie można kłamać???????????????????????????

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat