metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
szkiełko i oko ~szkiełko i oko (Gość)09.03.2017 10:45

statystyki
Na 1000 pedofili
400 gejów
1 ksiądz
a i to za dużo.

64


Mati Ali mendziarz ~Mati Ali mendziarz (Gość)09.03.2017 09:55

Chemiku - Ja wierzę w Boga , nie w księdza.

84


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)09.03.2017 10:03

Niejaki 97-300 wszędzie widzi lewaków, czerwonych i feministki. Tacy zaćmieni nie przyjmują do wiadomości , że można być chrześcijaninem i być antyklerykalnym. Chrześcijaństwo ma różne piękniejsze formy od patriarchalnego i biznesowego katolicyzmu. Ja jestem gnostykiem, dziesiątki tysięcy katarów-gnostyków zostało wyrżniętych jak świnie przez krzyżowców na polecenie papieży ( fakt historyczny )- DLACZEGO? W końcu ludzie zaczynają przeglądać na oczy, można mieć różne poglądy polityczne i być chrześcijaninem, 100% lepszym człowiekiem od fundamentalisty katolika o nieprzejednanym i zapiekłych poglądach. Ale właśnie tacy ludzie o zaciemnionym intelekcie twierdzą , że chrześcijaństwo to tylko kościół katolicki i niema nic innego. Jeżeli tak to jak żyli pierwsi chrześcijanie- można sobie o tym poczytać, wiedza ogólnie dostępna. Ich życie nie ma nic wspólnego z chucpą katolicką!

154


Zenobii ~Zenobii (Gość)09.03.2017 11:35

Jak wyglądają walczące feministki pokazują fotografie załączone do powyższego artykułu.
Jak wygląda kobieta pokazuje ten film:

41


Papaj ~Papaj (Gość)09.03.2017 11:52

Normalnym mężczyznom nie przeszkadza równouprawnienie - czasami może niektóre postulaty nieco śmieszą ale jak ktoś chce to jego sprawa. Protestują tylko nieudacznicy z kompleksami ale to i tak jedynie na forum, gdzie są anonimowi i w gronie kolegów podobnych megalomanów. Zawsze lepiej wyżyc się na kobiecie- przewaznie słabszej fizycznie, uzaleznic ja ekonomicznie i powtarzac, ze jest garkotłukiem - faktycznie ego sobie mozna podnieść. na szczęscie to coraz rzadsze - przewaznie produkuja sie tu ci, ktorzy w domu jedynie co maja do powiedzenia to "tak kochanie".

51


Luiza de`Foch ~Luiza de`Foch (Gość)09.03.2017 08:31

Proszę zwrócić uwagę jakich zwrotów w komentarzach używają zwolennicy tego protestu, a jakich osoby krytykujące go. Kto używa więcej konkretnych argumentów, a kto wulgaryzmów i słów obraźliwych. Popatrzcie na transparenty, nie tylko z Piotrkowa, ile jest tam zwulgaryzowanych epitetów odnoszących się do kobiecości. Wniosek - organizatorzy i protestujący zwyczajnie samych siebie nie lubią. Obrażają swój wygląd, seksualność, kobiecość. Żal mi was.

1217


Bronek! ~Bronek! (Gość)09.03.2017 08:30

Ty też jesteś kobietą? Tak jak Curie-Skłodowska?

61


97-300 97-300ranga09.03.2017 08:08

Tzw . feministki wzięły na sztandary temat aborcji i antykoncepcji, zupełnie tak jakby kwestie związane z prokreacją, tudzież „prawami reprodukcyjnymi”, jak zwykły mawiać samozwańcze księżniczki-rzeczniczki wszystkich kobiet, stanowiły główny temat zainteresowania przedstawicielek płci pięknej.Mijają się z prawdą.

1112


Lutek ~Lutek (Gość)09.03.2017 13:02

Nie na temat .Gdzie Sklave?
Chory czy internet odcięli.

22


subiekt ~subiekt (Gość)09.03.2017 13:29

ścigania alimenciarzy co na to kod , bo widzę na tej zbiórce jego działaczki ?

45


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat