metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga26.07.2015 07:07

A od kiedy Piotrków należy do Radziszewskiej? To już Chojniak z Doctorem o losach miasta nie decydują?
Nie dość że rząd Kopacz na koszt podatnika został zamieniony w sztab wyborczy Platformy Obywatelskiej to jeszcze wicemarszałek sejmu się do tego czynnie przyłączyła i po Piotrkowie z ambasador Izraela sza...lała oj sza...lała. Jestem ciekawy kto tak cudacznie ubrał panią Radziszewską. Miotełki, kapelusika i dużej czerwonej kokardy w białe grochy z tyłu tej przepięknej sukni jeszcze pani Eli brakowało.
Burmistrz Sulejowa nie peniał i ministra z wicemarszałek w magistracie przy suto zastawionym stole godnie ze wszystkimi należnymi im honorami gościł. No i zaraz Sulejów nowe oblicze zyska.. Pilicę już pogłębiają. Będzie piasek na plażę i boisko. A jak LiSzydło przyjedzie taakii port zaczną budować. Burmistrz Ostrowski ostro zasuwa,
Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

103


jaki ~jaki (Gość)26.07.2015 08:14

niech lepiej radziszewska nie bierze się za drogi bo dzięki niej i jej koleżkom S8 już nam odjechała

170


Piotrków trybunalski ~Piotrków trybunalski (Gość)26.07.2015 08:14

Ja tam już wolę należeć do Radziszewskiej niż do tego pożal się boże K.chojniaka i jego bandy !.

514


doktor ~doktor (Gość)26.07.2015 08:47

Chodzą słuchy,że Pani Radziszewska szykuje sobie miękkie lądowanie w szpitalu....zaczyna się podkładanie świń pracownikom i wycinanie ludzi.Jak można tak robić droga Pani???

170


Ekspert ~Ekspert (Gość)26.07.2015 09:20

A ja mam nadzieję, że tej Pani już nie zobaczymy w Sejmie. Podajcie chociaż jeden realny argument za tym, żeby głosować na Radziszewską? Podajcie chociaż jeden przykład tego, co ona jako WICEMARSZAŁEK SEJMU zrobiła dla Piotrkowa? NIC. Totalne nic. Po co nam taki przedstawiciel w Sejmie? Żebyśmy się mogli pochwalić, że mamy wicemarszałka z Piotrkowa? Inne miasta nie mają wicemarszałka Sejmu, a jakoś trafiają do nich pieniądze i coś się dzieje (jeśli chodzi oczywiście o to co leży w gestii rządu, a nie samorządu). U nas nic.

174


gość21 ~gość21 (Gość)26.07.2015 09:28

Radziszewska przypomina sobie o Piotrkowie przed wyborami i to nic nowego bo tak robi całe PO myślac o wyborcach by do koryta sie załapać.Pora zmienić prawo tak aby poseł w sejmie czy senacie mógł być 2 kadencje i tak samo w samorzadach bo innaczej mamy kliki nie do rozbicia tam w warszawie jak i tu w Piotrkowie czy Wolborzu.Tu ręka reke myje by żyło sie lepiej kolesiom przy korycie, .ja obserwuje Piotrków od lat 80 i okoliczne samorzady w gminach ,ci sami ludzie te same układy a co niektórzy tak sie umocowali ,że jedynie granatem trzeba by od koryta oderwać taka jest smutna prawda więc jak ma byc dobrze w kraju bo jak widać władza dba o siebie tylko a naród ma głęboko w d.......Niezaleznie na kogo by głosował to w sumie ta sama sitwa rządzi

170


cynik ~cynik (Gość)26.07.2015 09:42

Piotrków jest "stary" ma 798 lat i kilka miesięcy i brzydki. Ale jak Pani Marszałek twierdzi ,że "ma nadzieje" ,że wypięknieje to znaczy ,że szybko nie wypięknieje...

120


dejvid_00 ~dejvid_00 (Gość)26.07.2015 09:54

Won z piotrkowa ty nie mila mimozo!

171


luzik luzikranga26.07.2015 10:08

Pani Radziszewska to taki nasz Bredzisław na piotrkowskie czasy i realia.
To pisałem ja, Misiu, pisatiel 7 klasy.

Komentarz był edytowany przez autora: 26.07.2015 10:17

121


Krytyk ~Krytyk (Gość)26.07.2015 11:06

Z tego co mi wiadomo to Pani Radziszewska nie pochodzi z Piotrkowa a z Białocina (wsi oddalonej na południe o 18 kilometrów od Piotrkowa). Więc moje pytanie brzmi jakie to jej miasto??

140


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat