metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)18.05.2014 19:34

1. Ważne, że Mazur był. Bez niego żadna impreza nie miałaby sensu. W ostatnich dniach słyszałem nawet, że są weekendy, podczas których p. Mazur bywa na kilku imprezach jednocześnie. Przegina trochę, zawiódł mnie, a nań głosowałem. Stał się pyszny, a właściwie prze-pyszny.
2. PSL to języczek uwagi. Jak mówią złośliwi: "daje każdemu". Oczywiście "daje" swoje 5%, których wszystkim zawsze brakuje do samodzielnego rządzenia. Pójdzie w koalicję z każdą inną partią, ważne aby otrzymać swoich ludzi u władzy. PSL opanował samorządy, koryta w rządowych agencjach i ministerstwach.
3. Wszystko to byłoby do przeżycia... Partię z taką tradycją szanowałbym dalej, jednak... jej członkowie (typu Rafał Cz.) mnie na tyle przerażają, że obecnie patrzę na zieloną koniczynkę z zażenowaniem.

172


tak sobie patrzę ~tak sobie patrzę (Gość)18.05.2014 19:58

99 procent tych ludzi na co dzień nie widać i to są działacze? a fe!!!

102


rolnik ~rolnik (Gość)18.05.2014 20:26

O co te ludziki walczą , oprócz swojego koryta?

123


bezpartyjny ~bezpartyjny (Gość)18.05.2014 21:06

PSL jako partia ludowa to chyba powinna świętować "wśród ludu" czyli na wsi a nie w mieście

72


guru ~guru (Gość)18.05.2014 21:06

Ci zieloni mają rozmach. tyle sztandarów to dawno w Piotrkowie nie było

90


bywalec ~bywalec (Gość)18.05.2014 21:19

W Hawanie miała miejsce także część artystyczna. I kolejny świetny występ młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych(Wolbórz i Bujny). Brawo młodzi ludzie, brawo prowadzący-p. Bylinka, także za dobór repertuaru!

55


z powiatu ~z powiatu (Gość)18.05.2014 22:33

"bywalec"- a komu brawa i za co? że młodzież ze szkół angażuje się w promocję PSL? Jakby uświetniali imprezę PIS- to dopiero byłaby awantura! a jak PSL- to brawo?

41


mieszczuch ~mieszczuch (Gość)18.05.2014 22:34

"bezpartyjny" napisał(a):
PSL jako partia ludowa to chyba powinna świętować "wśród ludu" czyli na wsi a nie w mieście

a co w mieście to nie lud zie mieszkają. partia ludowa czyli wszystkich

40


wertyk ~wertyk (Gość)18.05.2014 22:40

tych ludzi to w terenie cały czas widać dlatego ludzie ich wybierają .może to na tym polega

30


Lesina23 Lesina23ranga18.05.2014 23:05

"bezpartyjny" napisał(a):


Oni sie na wsiach często bawią. Ale na imprezach zamkniętych żeby "bydło" (czyli my) im nie przeszkadzało :d

72


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat