metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mooloo ~mooloo (Gość)18.05.2014 23:09

Tylu pijanym z brzuszkami w garniturach w jednym miejscu to ostatnio na weselu widziałem.

72


wizytator ~wizytator (Gość)18.05.2014 23:35

to Cubała też jest ze wsi?

70


obserwator ~obserwator (Gość)19.05.2014 00:44

Co te kacyki mają wspólnego z Wincentym Witosem?Pojeść,popić na koszt podatnika.Całe kosze jadła przywiezione przez panie w zapaskach z KGW dofinansowanych przez wójtów.Źaden z nich nie dołoźył jednej swojej złotówki.Sądząc po banerach na kinie Hawana, to był piknik wyborczy.Pytanie ,kto pokrył koszt tej imprezy?Art.132 ustawy z 2011 kodeks wyborczy stanowi źe środki finansowe mogą pochodzić wyłącznie z funduszu wyborczego partii.Czy oby nie złamało ustawy.Ja tylko pytam jako podatnik i obywatel tego kraju.

112


z powiatu ~z powiatu (Gość)19.05.2014 06:18

A czy wspomniany p.Bylinka przygotowywał imprezę w czasie godzin pracy (pracownik starostwa) czy w czasie wolnym (np. wziął urlop)?

81


dasyl ~dasyl (Gość)19.05.2014 06:59

Działo się działo. Tyle ludu dawno u nas w mieście nie było.

31


luzik luzikranga19.05.2014 08:23

"wizytator" napisał(a):
to Cubała też jest ze wsi?


Absolutnie nie! Ale już dawno temu nauczył się do którego cycka trzeba się przykleić, żeby ciągnąć, ciągnąć i ciągnąć!

101


dasyl ~dasyl (Gość)19.05.2014 09:03

Działo się działo. Tyle ludu dawno u nas w mieście nie było.

22


sklave sklaveranga19.05.2014 09:21

No a gdzie władze miasta?
Kto ma muchy w nosie?
Czy słońce na niebie, czy wieczór zapada, wędruje po piotrkowskim niebie balonowa ballada...

30


epi ~epi (Gość)19.05.2014 09:21

Gratulacje piękne Święto normalnych ludzi.

210


Qui Pro Quo ~Qui Pro Quo (Gość)19.05.2014 09:32

"expiotrkowianin" napisał(a):
1. Ważne, że Mazur był. Bez niego żadna impreza nie miałaby sensu. W ostatnich dniach słyszałem nawet, że są weekendy, podczas których p. Mazur bywa na kilku imprezach jednocześnie. Przegina trochę, zawiódł mnie, a nań głosowałem. Stał się pyszny, a właściwie prze-pyszny.
2. PSL to języczek uwagi. Jak mówią złośliwi: "daje każdemu". Oczywiście "daje" swoje 5%, których wszystkim zawsze brakuje do samodzielnego rządzenia. Pójdzie w koalicję z każdą inną partią, ważne aby otrzymać swoich ludzi u władzy. PSL opanował samorządy, koryta w rządowych agencjach i ministerstwach.
3. Wszystko to byłoby do przeżycia... Partię z taką tradycją szanowałbym dalej, jednak... jej członkowie (typu Rafał Cz.) mnie na tyle przerażają, że obecnie patrzę na zieloną koniczynkę z zażenowaniem.


Pan Rafał Cz. musi miec coś na Cubałę, bo dla rodzinki pracę w powiatowych jednostkach znalazł, o sobie nie zapominając

251


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat