metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
IzaIza ~IzaIza (Gość)29.04.2017 09:25

Gość był 20 kwietnia a artykuł pojawił się 29. Reakcja godna żółwia

150


bulk bulkranga29.04.2017 09:22

Rzeczywiście tytuł wywiadu jest bardzo ad rem do tekstu, bard nomenklatury post-prl przyjechał do Piotrkowa-Lemingowa i już robi się wielkie halo, już jest wyklęty i już wisi nad nim fala hejtu. Wg mnie taka akcja służy jedynie pompowaniu popularności i pozycjonowaniu danej osoby i nic więcej.

178


chemik ~chemik (Gość)29.04.2017 10:58

Zawsze lubiłem Elektryczne Gitary - fajna muzyka i wspaniałe teksty, które wymagają myślenia. A jak wiadomo myślenie elektorat pewnej partii boli (wolą zdarzenie i interpretacje mieć podane na tacy - np. bomba termobaryczna, czy mgła smoleńska), więc Kuba do nich nie dociera. Wolą muzykę na trzy akordy, rymy częstochowskie i teksty na poziomie przedszkolaka (Zenek & co.) Dotarł za to sygnał z centrali - zniszczyć go!!
Na szczęście Kuba jako artysta drugiego sortu się tym nie przejmuje. "Artyści" pierwszego sortu z filmu Smoleńsk są stanowią garstkę, która się zaprzedała i są przez wszystkich traktowani jako margines. Ale co tam - na potrzeby plebsu discopolo zostanie muzyką narodową.
Jak nisko upadł ten naród.....

159


Postronny ~Postronny (Gość)29.04.2017 11:21

Hejt? Kiedyś to się nazywało krytyka (ocena, pogląd, zdanie na jakiś temat). Jak coś mi się nie podoba i wyrażam swoje zdanie, to jestem hejterem? Czyli pan Z. Kałużyński był hejterem filmowym :-)

92


ŁUKASZ MOSZCZENICA ~ŁUKASZ MOSZCZENICA (Gość)29.04.2017 12:33

radio piotrków i epiotrków.pl lewackie media wpisują się w antypolską retorykę kiedy zaprosicie znowu radziszewską która znów bedzie pluła na polaków i kaczora i pis a może zaprosicie pana Antoniego Macierewicza boicie się że świetny mówca was zakrzyczy spokojem i opanowaniem w pełowskie szczekacze.....

1718


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)29.04.2017 11:59

A gdzie 97- czysta lider dobrej zmiany !!!

73


Jakub ~Jakub (Gość)30.04.2017 22:20

Kuba Sienkiewicz jest "the best" dla ludzi o odpowiedniej kulturze, a skoro pisowi nie pasuje to nie muszą go słuchać, mają Pietrzaka.

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat