metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)02.06.2014 13:14

Niezależnie od poglądów politycznych - żadnych plakatów nie powinno się niszczyć. Ja np. nie sympatyzuję z chojniakiem, ale plakatu bym nie niszczył.

73


sklave sklaveranga02.06.2014 14:33

Złapać takiego i gałązki mu poobcinać.
Piotrków Trybunalski miasto sukcesu.
O kilku takich co zadłużenie miasta o 100 mln złotych w ciągu jednego roku zmniejszyli.....

84


kacperrr ~kacperrr (Gość)02.06.2014 15:00

Nie ta jedna osoba chciala to zrobic tylko jej wystarczylo odwagi. Ludzie jak mozna tak robic !!!! Pomyslcie sobie jak by taki baner o was jezdzil po piotrkowie i szezyl do was nienawisci nadciagnieta rzeczywistoscia, a wy tylko wierzycie slepo w kazde ich slowo. Policja nie powinna zajmowac sie tym kto to zrobil ale wlascicielem przyczepy w koncu przeciesz to podchodzi pod obraze publiczna i dzialanie na niekorzysc pravownika panstwowego !!!

25


CoolMen ~CoolMen (Gość)02.06.2014 15:18

"expiotrkowianin" napisał(a):
Niezależnie od poglądów politycznych - żadnych plakatów nie powinno się niszczyć. Ja np. nie sympatyzuję z chojniakiem, ale plakatu bym nie niszczył.


Ja też nie sympatyzuję z Chojniakiem, lecz nie podoba mi się obwieszanie, oklejanie miasta idiotycznymi plakatami, reklamami i innym badziewiem. Jest to wg. mnie zawłaszczanie przestrzeni publicznej do swoich partykularnych interesów i wielka szkoda, że żadne władze nad tym nie panują.

42


TO NIE ~TO NIE (Gość)02.06.2014 16:37

To nie jest laweta Pana Darka !
Chyba Pana Radnego ...

33


obs. ~obs. (Gość)02.06.2014 18:08

Co tam przebicie opon. Kilkanaście lat temu jedna kioskarka igłą przebijała prezerwatywy. I to mogło być przyczyną wielu przykrych niespodzianek. Niekoniecznie.... wyborczych.

61


97-300 97-300ranga02.06.2014 19:39

Mówi się na mieście że zrobiono to po to aby wzrosło bardzo małe zainteresowanie społeczeństwa EP tymi banerami.

56


janusz ~janusz (Gość)02.06.2014 20:02

sąsiadowi również przebito opony...nikt nie robił z tego sensacji...

73


OVK ~OVK (Gość)02.06.2014 20:16

Cytuję:
Właściciel przyczepy (która stała na prywatnej działce przy al. Piłsudskiego) podejrzewa, że baner został zniszczony w nocy z soboty na niedzielę.


no właśnie,w związku z niedzielnym najazdem wszelkiej maści oszołomów smoleńskich w tym naczelnego badacza katastrof lotniczych podejrzenie pada na to środowisko.

27


luzik luzikranga02.06.2014 20:56

"CoolMen" napisał(a):
żadne władze nad tym nie panują


A jak tam ołtarzyki pana Chojniaka na Słowackiego? Cudne, nastrojowe i optymistyczne? Same się tam postawiły? A te z rynku, to co?

62


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat