metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zibioz ~zibioz (Gość)14.11.2014 05:37

Najwięcej obiecankowych gruszek na wierzbie złożył ostatnio w artykułach na portalu wójt woli krzysztoporskiej. Strach czyni cuda

50


mario ~mario (Gość)14.11.2014 06:50

A komu tu wierzyć,każdy powie wszystko tylko żeby po raz kolejny utrzymać się przy korycie!!!Gdyby tak wprowadzić kadencyjność to przychodzili by nowi,ze świeżym spojrzeniem i może by im się więcej chciało.A tak mamy klikę która rządzi i ciężko ich ruszyć!Uwikłani w szereg powiązań żyją wygodnie i nie wpuszczają nikogo z zewnątrz.Głosujmy na nowe twarze,dosyć obecnych rządów!Ekipie Chojniaka mówimy dziękuje!!!!!

32


Oko ~Oko (Gość)14.11.2014 07:31

Ludzie ludziska, obywatele i obywatelki, nabrani i wierzący, rozczarowani i z nadzieją idźcie i głosujecie bo taka jest wola Boża, tych wierzących i nie. Chcecie Lorka, bierzcie Bolka, chcecie Chojraka bierzcie Chojniaka, chcecie Kręcine bierzcie Pencinę. Ważny jest Wasz głos, im więcej nas przy urnach tym mniej przypadkowości i narzekania. To Nasz OBOWIĄZEK.

51


thegroxt1 ~thegroxt1 (Gość)14.11.2014 07:50

dokładnie, ja sam dokarmiam zwierzęta, pomagam ile moge sam z siebie nie szukając pochwały czy startując w wyborach chwaląc się pokończonymi szkołami i statusem społecznym. czy Ci ludzie nie mają włanych serc?? ulegli systemowi BESTII? czy mają ludzi za pozbawionych rozumu. skoro chcą robić dobrze dla ludzi i miasta TO PO PROSTU NIECH TO ROBIĄ AŻ BĘDZIE WIDAĆ EFEKTY a nie CHWALIĆ SIĘ KAZDYM MALUSIENSKIM SUKCESIKIEM JAK ZAKUP LAPTOPA DLA JEDNEGO POTRZEBUJĄCEGO DZIECKA. naprawde, wy co startujecie w wyborach, poczytajcie czasem co mówił Jezus o chwaleniu się przed ludzmi. zapominacie kto w tym wszechświecie tak naprawde jest SZEFEM pomimo że na tej ziemii władze ma kto inny. powodzenia i oby tym co wygrają malutka władza nie uderzyła do głowy.

21


sklave sklaveranga14.11.2014 08:08

Fajnie ta Polska dzisiejsza jest cygan, cygana, cygani.
Kłamczuch kłamczucha kłamie
Złodziej złodzieja okrada
Oszust oszusta oszukuje.
I w nagrodę co chwila awansuje.
Podobno to polityką się nazywa.
Polityka to wielka sztuka. Trzeba ludzi przekonać, że muszą płacić za to, że się ich okrada.
Znowu piosenka płynie z głośnika:
"Narodzie drogi! Pracuj, nie fikajI
już od dzisiaj zaciskaj pasa,
Bo na to czeka Ojczyzna nasza!
Zaciskaj pasa i jedz wodzionkę,
Zbieraj też szmaty i zbieraj stonkę,
Zbieraj też puszki i złom też zbieraj,
A władzą swoją nie poniewieraj!
Dostaniesz zupę gorącą z trawy,
Ze szczawiu będą pyszne potrawy,
Na podwieczorek trafi się gratka,
Bo z liści dębu będzie sałatka!
"I "Druga Polska", "Druga Holandia",
"Druga Japonia", "Druga Irlandia",
Że niby wielka zachodzi zmiana,
Ale piosenka ciągle ta sama!
Polska piosenka! Nasza ci ona!
Ktoś chciał doczekać, lecz zdążył skonać!"
I ten szczęśliwy, kto padł wśród zawodu,
Jeżeli poległym ciałem
Dał innym szczebel do sławy grodu."
I tak padamy, tak tu się dzieje,
Zawsze pod górkę, a świat się śmieje!
Tutaj nadziei już żadnej nie ma,
Jest tylko wielka paskudna ściema!
Więcej na http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia

42


ech ~ech (Gość)14.11.2014 08:15

Ja głosuję na p.Chojniaka.Nie jest taki zły jak go opisują.Zrobił sporo dla Piotrkowa.Gdyby jakimś cudem nie przeszedł-to sami się przekonacie,że będzie jeszcze gorzej.Ja tam wolę Chojniaka, bo reszta kandydatów to wielka niewiadoma.

512


Edna Mode ~Edna Mode (Gość)14.11.2014 08:23

Ta wierze tak jak i w dostatnią emeryturę z ZUZ. W koniec świata w 2000 roku i przepowiednie Nostradamusa. Obiecają wszystko. Dobrą metodą jest przypomnienie sobie co jeden z drugim kandydat zrobił dla społeczeństwa przed wyborami. Bo uaktywniają się 6 miesięcy przed. Pojawia się tacy z nicości reklamują się opowiadają banialuki,mieszają, przepychają. Po wyborach jak się pojawili tak znikają, wręcz zapadają się pod ziemię.

50


janek k ~janek k (Gość)14.11.2014 08:42

A ja od zawsze mówię, że wolę działać niż obiecywać-Jan Kolończyk - startuję do sejmiku -lista nr 1, poz.8
P.S Niektórzy startujący nie mają pojęcia czym zajmują się radni i jaki mają wpływ na podejmowane zarządy czy to powiatu czy województwa decyzje.

31


Piotrkowianin Piotrkowianinranga14.11.2014 08:43

"ech" napisał(a):
Gdyby jakimś cudem nie przeszedł-to sami się przekonacie,że będzie jeszcze gorzej.

Gorzej już być nie może.

62


asdv ~asdv (Gość)14.11.2014 08:57

"ech" napisał(a):
Ja głosuję na p.Chojniaka.Nie jest taki zły jak go opisują.Zrobił sporo dla Piotrkowa.Gdyby jakimś cudem nie przeszedł-to sami się przekonacie,że będzie jeszcze gorzej.Ja tam wolę Chojniaka, bo reszta kandydatów to wielka niewiadoma.


To idź i lufę wypucuj jeszcze ustami na połysk - wazeliniarzu.

87


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat