metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Lolo ~Lolo (Gość)15.06.2023 14:34

Wśród normalnych ludzi przyjeżdżających nad zbiornik "wapienniki" nie brakuje też idiotów i zwyczajnych bandziorków. Parę lat temu zrobiliśmy poręczówkę dla nurków, ale przetrwała tylko kilka dni. Widocznie komuś bardzo potrzebne były zbiorniki z PCV, lina i obciążenie metalowe na dnie

30


Geniuszy ~Geniuszy (Gość)15.06.2023 19:37

Niech załorzą progi zwalniające i zaraz mieszkancy tej ulicy nie będą szaleć atutami

33


damadamara (gość) ~damadamara (gość) (Gość)15.06.2023 22:46

Dzień dobry! Pajacyk miał pomagać tym, którzy nie dbają o innych i o siebie korzystając z drogi. Dla kogoś jednak stał się przeszkodą i go usunął. Sympatyczny pajacyk może się jeszcze znajdzie. Jeżeli nie, to może właściciel drogi podejmie zdecydowane kroki mające na celu poprawę bezpieczeństwa na tej drodze.

26


Dudud ~Dudud (Gość)15.06.2023 13:07

Czy redakcja zapytała czy mają zgodę na ustawianie na publicznym poboczu śmieci? Czy zostało to gdzieś zgłoszone? Jaki może być skutek kolizji z tym pajacem? Sprawa poważna, bo chodzi o ludzkie życie!

1214


Emilian ~Emilian (Gość)15.06.2023 17:52

Mnie to nie przeszkadza,
chociaż na niektórych może po działałaby trumna z czaszką

45


Mishelin ~Mishelin (Gość)16.06.2023 10:19

Emeryt znudzony życiem wszędzie znajdzie sensację,a teraz jak przeczyta ,że o nim jest artykuł, to dopiero weźmie się za porządki w tym Sulejowie

51


Sąsiad ~Sąsiad (Gość)16.06.2023 10:46

Na ulicy podkurnędz nic nie jest robione od lat.Starostwo nic z tą drogą nie robi raz lub dwa razy w roku są tylko skoszone pobocza, Gdyby nie telefony wykonywane przez Pana Karola to w tym roku nie dało by się nawet przejechać ścieżką rowerową . Trawa po pas gałęzie wystające na pół ścieżki i w dodatku zwężona jezdnia po przez piach,jeszcze trochę to jezdnia będzie szeroka na 3 metry.

43


go?ć_filip ~go?ć_filip (Gość)16.06.2023 11:09

Może jakiś sąsaid ma ogródku? Ale z marszu nie wrócił?

32


Sąsiad z Sulejowa ~Sąsiad z Sulejowa (Gość)15.06.2023 13:43

Na tych trylinkach strach jest jechać szybciej niż 30km/h, cała droga DP1518E jest w fatalnym stanie. Ponadto ustawienie "pajaca" w pasie drogowym bez zgody jego zarządcy skutkuje karą pieniężną. "Pan Karol" doniósł sam na siebie.

114


ja ~ja (Gość)16.06.2023 20:26

a dla mnie pomysł i koncepcja fajna !

24


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat