metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
max ~max (Gość)09.11.2014 20:19

Za metr sześcienny wody i ścieków razem płacimy w Piotrkowie 10.79 pln więc proszę o uczciwe informacje. Poza tym jest to suma bardzo wysoka, a ostatnia podwyżka o ok. 10 % to skandal w biały dzień.

123


józek z koziej wólki ~józek z koziej wólki (Gość)09.11.2014 20:29

Plakat rodem z PRL-u. Oczywiście wg autorów każda inna ekipa niż obecna uszczęśliwi ludzi w tym mieście, które będzie wyglądać za ich rządów jak Las Vegas. Znajdą się nowe miejsca pracy i będzie ich tyle, że pewnie trzeba będzie zamknąć pośredniak.Wszystko tak stanieje, że nawet przedszkolaków za kieszonkowe będzie stać na rachunki rodziców, no chyba, że wszystko będzie za darmo. W sytuacji gdy cały kraj jest niemiłosiernie zadłużony (samorządy na 70 mld zł), ba cały glob ziemski topi się w długach nasze miasto jako jedyne nie tylko nie będzie zadłużone, ale nawet będzie pożyczać innym pieniądze. No, cóż rozmarzyłem się nieco, ale czas wrócić na ziemię, a 16 listopada iść i zagłosować na Razem dla Piotrkowa bo to co robi i dotychczas zrobiła rządząca ekipa daje gwarancje, że na pewno będzie tylko lepiej niż gorzej. A co do wody to wolę pić nieco droższą, ale bez chemii, po prostu zdrowszą.

107


Litewska ~Litewska (Gość)09.11.2014 20:29

A może tego robota co do szamana jezdzi i sie pyta czy zostanie znowu radnym ?

91


jasnowidz ~jasnowidz (Gość)09.11.2014 20:36

Prawdziwość tego plakatu rzeczywistości nie zmieni.
Większość mieszkańców Piotrkowa do wyborów nie pójdzie.
W tej sytuacji płatny elektorat obecnej władzy jest na tyle duży,że zwycięstwo ma w kieszeni. Trzeba zacząć się pakować i sp.....lać stąd jak najdalej.

912


Ola ~Ola (Gość)09.11.2014 20:56

Tak jak 4 lata temu, 8 lat temu szydzono z pana Chojniaka, rysowano jego karykatury, kłamliwie obrażano, drukowali kłamliwe ulotki - i co? Panie Chojniak niech pan nie przejmuje się płytką konkurencją, oni nie są w stanie merytorycznie dyskutować, nie są w stanie poziomem dorównać, oni potrafią to co na obrazku. Jesteśmy z panem, tak jak 4 lata temu.

1115


Mała Mi ~Mała Mi (Gość)09.11.2014 21:04

Pomarańczowy kolor sugerowałby PO, która doprowadziła cały kraj do ruiny, a teraz, na gruncie lokalnym chce przejąć rolę zbawcy. Panie Pęcina, Panowie Sokalscy, to żałosne i prymitywne chwyty. Nie tędy droga.

1014


BC ~BC (Gość)09.11.2014 21:06

Własnie wróciłem ze spaceru po Słowackiego i Rynku . Nawet na Moku
wisi łancuch.To jest szara rzeczywistosć.

102


Liki ~Liki (Gość)09.11.2014 21:21

Ja myślę, że Boża Sprawiedliwość dotknie autorów ulotek (nekrologów). Panie prezydencie Chojniak jesteśmy z Panem i zagłosujemy za Panem, mieszkańcy Piotrkowa (bez przyczepkowych i wieszających nekrologowe ulotki. Brzydzimy się takich metod, jakie serwuje Panu - Pana konkurencja.

1013


Berserker ~Berserker (Gość)09.11.2014 21:24

Lubie to

52


razem dla koryta ~razem dla koryta (Gość)09.11.2014 21:26

"jozek-z-koziej-wolki" napisał(a):
czas wrócić na ziemię, a 16 listopada iść i zagłosować na Razem dla Piotrkowa


łahahahahahahahahahahahahahahahahaha,na głowe trzeba upaść ,żeby na tych warchołów głosować!!!!!!!!

97


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat