metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
broda ~broda (Gość)03.02.2014 14:44

Cytuję:
...Wodociągi Piotrkowskie są największym dewastatorem nawierzchni w Piotrkowie


Jeżeli szef ZDiUM-u ma rację, to trzeba się przygotować na wliczenie w cenę wody naprawę nawierzchni ulic. Jaką procentowo podwyżkę cen wody obstawiacie? 10, 20%?

72


schab ~schab (Gość)03.02.2014 16:57

na zdjęciu akurat awaria cieplownicza.

20


$ ~$ (Gość)03.02.2014 17:43

ZDiUM - i znowu kompromitacja. Spółka MZGK to nie Spółka PWiK.

30


jj ~jj (Gość)03.02.2014 18:07

To jest właśnie najlepszy przykład "radosnego" zarządzania miastem (naszymi pieniędzmi) przez ekipę Krzysztofa. Dwie spółki z udziałem miasta nie mogą się nawet w tak prostej sprawie porozumieć. Ale co tam teraz podniosą wodę i ścieki o 10% i dalej będzie się kręcić.
Mieszkańcy pamiętajcie o tym podczas następnych wyborów samorządowych i "podziękujcie" rządzącym. PZD.

81


hahaha ~hahaha (Gość)03.02.2014 19:20

a krzysiek na to ,nie możliwe hahaha
ile osób jeszcze milczy wie tylko on sam ale milczenie jest złotem

20


Kierowca ~Kierowca (Gość)03.02.2014 20:12

Brawo brawo jak mogę jechać i palcem pokazać usZkodzenia dróg przez ta wspaniała firmę i poziom napraw należy kontrolować i karać aż sie nauczą daleko przykładu nie szukać jak w alejach 3-go Maja !!!

20


zdezorientowany ~zdezorientowany (Gość)04.02.2014 07:25

A gdzie był dyrektor Byczyński jak "budowali" rondo Kostromska/Polna? Panie dyrektorze, to "rondo" powinien pan szybko zlikwidować, albo temat oddać w ręce zawodowców. A pieniądze za nie z własnej kieszeni zwrócić do kasy miasta. Doprawdy trudno o większą amatorszczyznę!!!
A tak a propo artykułu: tylko jedna myśl mi się nasuwa - zły to ptak, co kala własne gniazdo.

31


Zanzi ~Zanzi (Gość)04.02.2014 09:14

"jj" napisał(a):
To jest właśnie najlepszy przykład "radosnego" zarządzania miastem (naszymi pieniędzmi) przez ekipę Krzysztofa.

Wczoraj wpadła mi w ręce jego gazetka propagandowa, ile tam "radości", to masakra ;) Ale, jak widać, taka metoda działania doskonale się sprawdza ;)

20


Felek pantofelek ~Felek pantofelek (Gość)04.02.2014 09:17

"Zanzi" napisał(a):
Wczoraj wpadła mi w ręce jego gazetka propagandowa, ile tam "radości", to masakra ;)


Jak ona się zwie?

20


luzik ~luzik (Gość)04.02.2014 09:52

A co słychać w sprawie finansowania kampani wyborczej pewnego pana prezydenta z publicznych pieniędzy, które miały być przeznaczone na remonty dróg?
Za moment miną dwa lata, kiedy prokuratura zajmuje się tą sprawą i nic. To było to złodziejstwo, czy też nie?

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat