metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)10.04.2015 07:12

:)))

22


adjdjd ~adjdjd (Gość)10.04.2015 07:29

Ja sie nie dziwie Romom,ze ciagna kase,jak moga-zzasilki itp.Nie dziwie sie wielu Polakom,co tak robia.Dziwie sie wyborcom,co glosuja na socjalistow i pozniej placza,ze tak jest! Ludzie chcecie zmiany,to glosujcie na ludzi, ktorzy utna wspieranie osob bezrobotnych,nie beda karac podatkiem dochodowym uczciwie pracujacych! Moj glos ma Korwin Mikke

71


LILA ~LILA (Gość)09.04.2015 19:56

jak idzie grupa do marketu i stana przy pieczywie biora brudnymi łapami bez rekawic igrzebia to szlaK MNIE TRAFIA A STANAC OBOK NICH SZOK

100


okok ~okok (Gość)09.04.2015 21:47

Jeżdżą bez polis OC i bez przeglądów. 80 % dzieci romskich z Piotrkowa wymaga opieki(zasiłków opiekuńczych), są chore już od młodych lat szykuje się ich na renty. To nie stereotypy, sami na to "pracują"

120


Pomysłodawca ~Pomysłodawca (Gość)10.04.2015 12:19

Bardzo interesujący artykuł. Po przeczytaniu przyszła mi myśl, że być może redakcja ep-ków lub strefy hitów zechciałaby zatrudnić kogoś z Szanownego Państwa, których tyczy artykuł. Miałby wówczas kto pisać wam laurki w komentarzach, klikać w plusy i minusy. Pozdrawiam i życzę owocnego tropienia dalszych stereotypów.

41


Ekspert ~Ekspert (Gość)10.04.2015 20:42

Patrząc na komentarze tytuł artykułu powinien brzmieć: "Czy ktoś w ogóle lubi piotrkowskich Romów?".
Co do Romów to szanuję ich, tak samo jak innych ludzi, ale uważam, że sami sobie zasłużyli na takie traktowanie swoim zachowaniem. Raz w okolicach dworca (kilka lat temu) widziałem jak dwóch Romów próbowało sprzedawać zegarki. Jeden starszy Pan zaczął oglądać, ale poddał w wątpliwość ich oryginalność i stwierdził, że kupował nie będzie. Został opluty, zrzucony z ławki i kopnięty. Gdyby nie to, że ludzie zareagowali to być może starszy Pan zostałby pobity.

60


Do Polak ~Do Polak (Gość)10.04.2015 20:45

Zdaje sie ze w okolicy ulicy Swierkowej mieszkaja. Kradna na potege, a policja ich zbiera i do domciu przywozi zeby sobie krzywdy nie zrobili. Smieja sie i nic sobie z tego nie robia...

90


gość ~gość (Gość)10.04.2015 00:08

nie każdy rom do złodziej i nie rób

413


Bednarski ~Bednarski (Gość)10.04.2015 07:41

tylu błędów ortograficznych nie widziałem na żadnym komentatorskim portalu

52


assa ~assa (Gość)10.04.2015 20:05

Treść komentarza została usunięta przez moderatora forum

92


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat