metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
haha ~haha (Gość)05.07.2015 19:36

Panie Wolski co za glupoty w tym artykule . Moze lepiej podisywac sie jako rzecznik Prezydenta

30


hhhhhh ~hhhhhh (Gość)05.07.2015 20:09

A moze sld 8 mandatow bo ma wedlug artykulu 8%.To by bylo ok😄

21


Moje propozycje ~Moje propozycje (Gość)05.07.2015 20:33

Proponuję zrobić tak: Chojniak do Senatu a Maniek na jego miejsce; Brylski za Karzewnika jak odejdzie na emeryturę; Pampuch za Brylskiego do WORD-u a Ostrowski jak się nie dostanie do Sejmu to na szefa MZGK. Włodarczyka na dyrektora szpitala za Konieczkę a Konieczko do SP 8 na głównego Menedżera. Wszystkim im doradzałby, zgodnie ze swoimi kwalifikacjami oczywiście Adamczyk. Co o tym sądzicie?

62


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)05.07.2015 21:53

Cytuję:
Pozostałe ugrupowania mają małe szanse na sukces, zarówno KORWiN, Ruch Narodowy (chyba, że w koalicji z Kukizem), Nowoczesna.pl czy KNP.


Nowoczesna.pl to zwykły przekręt, i tylko idiota może na nich oddać głos (albo złodziej).
Gdyby społeczeństwo było mądrzejsze, to właśnie pozostałe trzy partie zebrałyby wszystkie mandaty.
A ponieważ ponad 90% wyborców to ignoranci (tudzież debile), to znowu do koryta powybierają PO, PiS, PSL i SLD. A później i tak będą biadolić i narzekać.

53


DżagaRaga ~DżagaRaga (Gość)05.07.2015 23:30

Kuba.

01


Lesina23 Lesina23ranga05.07.2015 22:32

Szczerze zagłosował bym na partie p. Kukiza. Jednakże irytuje mnie jedna rzecz u niego. Mamy sierpień i do tej pory praktycznie nie wiadomo kto będzie startował z jego list, nic nie wiadomo u niego poza JOW.
Żyjemy w demokracji jednakże nie podoba mi się stwierdzenie:

Cytuję:
Inne
Pozostałe ugrupowania mają małe szanse na sukces, zarówno KORWiN, Ruch Narodowy (chyba, że w koalicji z Kukizem), Nowoczesna.pl czy KNP.


Skąd redaktor wie że się nie dostaną? czyżby ktoś podał wyniki wyborów? czy ktoś może już ktoś ustalił. Podobno w demokracji wszyscy mają równe szanse i mogą się dostać do sejmu.

40


Rysiek ~Rysiek (Gość)05.07.2015 23:41

Cieszę się że wiecznie startujący Piotruś z pisu znów się będzie prężył .

32


Rysiek ~Rysiek (Gość)05.07.2015 23:44

Mam takie pytanie bo słyszę ciągle że pis jest przeciwko budowie elektrowni wiatrowych a jeden radny chyba takowe budował i jak to jest .

52


optymista ~optymista (Gość)05.07.2015 18:39

Artur Ostrowski to super gosc takich nam wlasnie poslow potrzeba

59


eeeee ~eeeee (Gość)06.07.2015 18:09

A po co jow w Piotrkowie juz jest Wielki JOW Macierewicz.skandal

02


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat