metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)07.07.2015 15:17

Panie Macierewicz czy to prawda że macie cichą koalicje w mieście bo z tego co się dowiedziałam to radny sejmiku pan Piotr G. zasiada w radzie nadzorczej i pana pracownica z biura dostała funkcje w komisji za kilka set zł czemu media nie zapytają o to pana wice prezesa pisu jak i o powiązania radnego z wiatrakami nas wyborców to interesuje kogo wystawiacie na listy .

22


97-??? ~97-??? (Gość)07.07.2015 16:44

To jest jakieś szaleństwo ! Tak bardzo się boicie pana Macierewicza ? Przecież on jest taki miły,sympatyczny,odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

31


Platforma zatopiona czas uciekać ~Platforma zatopiona czas uciekać (Gość)07.07.2015 06:51

Pani E. Radziszewska mogłaby sobie już odpuścić posłowanie i zająć się leczeniem pacjentów.

40


gość ~gość (Gość)06.07.2015 08:53

pokazał się pan Pampuch i po jowach poparcie spadnie o 70% ja na pewno już na to ugrupowanie nie zagłosuje jak i wielu moich znajomych z roczników 70 tych.Panie Kukiz odetnij się pan od takich spadochroniarzy bo marnie to widzę nie wiem jak w innych miastach ,ale tu pan sobie strzelił w kolano trzeba było zrobić wywiad zanim się takich ludzi powołuje ma pan przykład z ostatniego referendum i zakończonych spraw sądowych ,które to ta osoba przegrała i do dziś kosztów nie opłaciła pozdrawiam były już niestety jow-jowiec

64


luzik luzikranga06.07.2015 17:21

Pudzianowski na marszałka sejmu albo na ministra obrony! Chłop ładny, zaradny, wygadany i obyty w świecie! W polskiej polityce zaprowadzi pożondek ras dwa. No bo kto mu podskoczy? Na arenie międzynarodowej tesz se da rade: wezwie takiego Putina na dywanik - obali z nim wiaderko wiadomo czego, a jak nie, to zaje...ie mu z laczka. I byndzie po sprawie? Nie, durne Polaczki?

33


lubięswójlogin ~lubięswójlogin (Gość)06.07.2015 23:16

PSL dwa mandaty - zapowiedź kolejnych "cudów" nad urną.

50


To ja JOW ~To ja JOW (Gość)06.07.2015 22:03

Co PSL zrobil,nic tylko koalicje i swoich kolesiow do wladzy
Mazur. Klimczak, Cubala i SPONSOR MEDIALNY RADIO PIOTRKOW

60


obserwator ~obserwator (Gość)06.07.2015 21:57

Takich Poslow jak Pan Artur Ostrowski zycze kazdemu miastu .To prawdziwy Posel, a nie jak inni poslowie z tego okregu wszechnieobecni celebryci.

53


Wyborca ~Wyborca (Gość)06.07.2015 07:12

Mam nadzieję że dostanie się Pan Artur Ostrowski (mimo że SLD nie jest najlepszym wyborem) jest to gość któremu naprawdę zależy, czuć i widać że coś robi.

311


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)06.07.2015 20:37

Cytuję:
Prawo i Sprawiedliwość liczy na co najmniej 4 mandaty, ale już głośno mówi się o 5. (...) W przypadku PO sprawa jest jasna. Wicemarszałek Sejmu Elżbieta Radziszewska to pewna "jedynka", tym bardziej, że przyjaźni się z Ewą Kopacz. (...) PSL liczy, że uda się ugrać dwa mandaty


Oni wszyscy są siebie warci. Nie dajcie się nabrać, nie głosujcie na kandydatów z tych ugrupowań, bo dalej będziemy brnąć w ten syf.
http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/robia_nas_w_konia_popis_kopacz_i_szydlo_o_bankrutujacej_grecji_120_/2974

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat