metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xyz ~xyz (Gość)06.09.2014 21:07

Jak to, od drzwi do drzwi? Już na dzień dobry ten pomysł jest dziwny. I taki kandydat - przynajmniej dla mnie - odpada.Od drzwi do drzwi to chodzą złodzieje albo złomiarze, ale kandydaci na prezydenta? To jakieś jaja. Może to taniej, ale niepoważnie. Jak można nachodzić ludzi w domach w ramach kampani prezydenckiej?

91


Mim ~Mim (Gość)06.09.2014 21:12

Zdjęcia 9 i 22 dokładnie oddają zainteresowanie JKM tematem <lol>
Nie wiem, dlaczego Pan na zdjęciu 5 gryzie mikrofon.
Co do elektoratu to pewnie 50% (przynajmniej ze zdjęcia) nie ma jeszcze prawa wyborczego.

72


qqryq ~qqryq (Gość)06.09.2014 21:19

"tej siły już nie zatrzymacie"
bo ja wiem... przed szlabanem na Słowackiego karnie wszyscy stali i czekali...

90


do zdziwiony ~do zdziwiony (Gość)06.09.2014 21:44

jak jestes nie w temacie to sie nie wypowiadaj, Kurczyna byl kiedys prezesem busow dzisiaj ma swoja firme transportowa nie zwiazana z obsluga komunikacji miejskiej i podmieskiej.Prywatni przewoźnicy poprą Kurczynę bo Chojniak ich niszczy a obiecał pomoc...

56


jasiek ~jasiek (Gość)06.09.2014 21:49

Nie wiem kto to jest ale brzmi lepiej niż poprzednicy...

57


BRAWO! ~BRAWO! (Gość)06.09.2014 21:54

Fantastyczny przemarsz przez miasto! Było aż czuć powiew wolności! :-)

38


lila ~lila (Gość)06.09.2014 22:22

jak zlikwiduje mzki to będziemy jeździć busem za 5 zeta po mieście. gdyby nie mzki to nie miałabym czym dojechac z centrum na Wyzwolenia wieczorem bo mimo skarg że bus nie przyjechał kierowca zawsze twierdził że jechał tylko ja nie widziałam.

165


assa ~assa (Gość)06.09.2014 22:42

Zarcik hahah Kurczyna na prezydenta :P
Obiecanki cacanki...
Zmniejszy liczbe urzednikow...zostaną bez pracy,zlikwiduje mzk-zostana bez pracy ale za to wciśnie swoje busiki,ktore rozpadają się przy szybszej jeździe.
Kiedy kandydaci zrozumieją ze nie maja szans przy Chojniaku?
Lepszy stary wrog niż nowy.
Mnie osobiście Chojniak nie przeszkadza choć np.podwyżki czynszu sa irytujące ale czy będzie Kowalski bądź Nowak będzie to samo!

1413


mirs ~mirs (Gość)06.09.2014 23:01

Ale się nieprzyzwoicie spasł na tych minibusach... blee. Nigdy w życiu na takiego!

116


roberto ~roberto (Gość)06.09.2014 23:01

Tylko Chojniak !!! Głupcy głosują na innych. Partia Korwina to oszołomy z tanimi hasłami bez pokrycia - pod publiczke, komuchom władzy nie dam a PO/PSL to sitwa skorumpowana. Tak wiec tylko K Chojniak

319


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat