metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ekonomik ~ekonomik (Gość)29.10.2014 09:05

20


zenek ~zenek (Gość)29.10.2014 12:34

A na oddanie krwi przez dziecko to nie powinna być zgoda rodziców? Pytam tych co się znają na temacie.

20


bolec ~bolec (Gość)29.10.2014 15:36

Niech przyjada w piatek do Heringa to zbiora ze 100 litrow.Od kilku tygodni pracownicy maja zakaz oddawania krwi w poniedzialki i piatki.Inspekcja pracy w Piotrkowie powiadomiona,ale maja to gdzies,pewnie siedza w kieszeni u pana dyrektora.

10


troop ~troop (Gość)30.10.2014 20:45

Szkoda że poprzez różnorodne akcje w terenie (które popieram) stały punkt przy ul .Słowackiego jest nieczynny i wielu honorowych dawców przychodzi i całuje klamkę. Może spróbować tak zorganizować pracę aby punkt pracował jednak codziennie mimo prowadzonych akcji w terenie gdyż wielu dawców planuje oddanie krwi ustawia sobie tydzień lub dzień a tu zonk akcja w terenie. Ja ta w tym roku trafiłem co najmniej cztery razy a jestem osobą pracującą i zwolnień nie biorę.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat