metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)17.01.2016 11:03

Od kiedy to elektroniczne papierosy nie są szkodliwe???Komentująca kobieta przeszła sama siebie!!!

173


piotrkowianinn ~piotrkowianinn (Gość)17.01.2016 11:33

Zostanie także wzmożony nadzór nad składnikami płynów zawierających nikotynę i inne substancje
- czyt. banderolka na każdej butelce.

52


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)17.01.2016 09:58

To nie jest palenie!!!!!!!!!!!!!!!!! ale co te pisowskie tłuki mogą wiedzieć o inhalacji!!!!
Natomiast podrzędną sprawą jest kultura osobista wapujących,sama przyzwoitość nawet mi nie pozwala wyciągać e-fajki w sklepie,aptece czy autobusie.

618


podatnik. ~podatnik. (Gość)17.01.2016 13:25

Kolejny temat zastępczy,a miasto przegrywa procesy i to nie koniec.

50


Pietrek Pietrekranga17.01.2016 14:15

Jeszcze troche resort zdrowia zakaze nam srac wiecej niz 2 razy dziennie i sikac 5 razy dziennie.

129


Leito ~Leito (Gość)17.01.2016 15:10

Och jak to wspaniale, że dba o nas ta genialna władza. Dobrze że coraz mniej będę mógł o sobie decydować, ponieważ jestem bardzo nierozsądny. Cieszę się również, że dzieci i młodzież nie będą brali złego przykładu dzięki resortowi, teraz na pewno będą grzeczne i rozważne.

77


e-prawnik ~e-prawnik (Gość)17.01.2016 16:51

Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. Rząd liczy na zwiększone wpływy ze sprzedaży wyrobów tytoniowych i dlatego utrudnia e papierosy. A ja mam pytania: czy zdefiniowano, co to jest e papieros? Co z gumami do żucia, plastrami, inchalatorami zawierającymi nikotynę i sprzedawanym w aptekach? Czy one zawierają jakąś inną, nieszkodliwą nikotynę? Kto i jak będzie sprawdzał, czy mój płyn zawiera nikotynę czy nie, bo mogę przecież używać płyn bez zawartości nikotyny. Jeśli to też będzie zakazane, to czy dymy sceniczne na koncertach rośnie z? Wszak to ten sam glikol propylenowy. Jest wiele innych pytań, ale zostawiam je na później. Dziś może jeszcze jedno. Czy wy, pisuary, kiedyś zmądrzejecie? I jeden postulat! Wnoszę o natychmiastowy zakaz używania kadzidła w kościołach! Skład kadzidła nie jest przebadany pod względem szkodliwości dla organizmów żywych i nie posiada atestu PZH! Zwracam uwagę, że stosowany jest skutecznie w celu wprowadzania ludzi w stan ogłupienia, co prowadzi do niekorzystnego rozporządzania swoim majątkiem przez tychże! Dawanie na tacę, zamawianie mszy, wypominków, wpłaty na Radio Maryja, a nawet zapisy testamentowe na rzecz krk.

56


Z życia wzięte ~Z życia wzięte (Gość)17.01.2016 16:55

Niech jeszcze wprowadzą zakaz picia wódy ,piwa ,wina.Od papierosów nikt nie zgłupiał,a po alkoholu ludzie wyprawiają różne cuda.

76


Exploit ~Exploit (Gość)17.01.2016 23:38

Moim zdaniem wygląda to tak. Jeśli się chce aby ludzie coś robili to wystarczy im tego zabronić. Za jakiś czas obłoży się akcyzą e-liquidy no bo znajduje się w nich uzależniająca nikotyna więc akcyza jak najbardziej wskazana w celu uzupełniania dziury budżetowej oczywiście pod pretekstem ochrony zdrowia Polaków...

91


Zanzi ~Zanzi (Gość)18.01.2016 07:21

Chcą się truć, niech się trują. Z tych e-papierosów jest tylko jeden pożytek, że smród palacza nie przechodzi na mnie.
A państwo nasze kochane i opiekuńcze i tak "zadba" po swojemu o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne ;)

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat