metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Vaper ~Vaper (Gość)17.01.2016 14:35

Szkoda Gadać , 0 podejścia do życia , najpierw każdy się chwali że e papierosy mu pomagają i wgl , każdy się cieszy , jak nagle o k***a tracimy kase bo ludzie nie kupują fajek to trzeba na czym innym zarabiać , p********e państwo , ustawia nam życie tylko tak byśmy na nich zarabiali , będę chodził nadal po ulicy i Vapował , oczywiście tak by nie przeszkadzać innym bo zawsze tego pilnuję by nie dmuchać na innych , najwyżej będzie trzeba uciekać ale w końcu żyjemy w wolnym kraju

86


żałosne. ~żałosne. (Gość)18.01.2016 09:35

widać że ludzie nie mają żadnego pojęcia o "e-papierosach". zacznę od tego że elektronika się wapuje czy też odparowywuje, palić możecie sobie resztę tytoniowych gówien. bierne palenie i e-papierosy? jakoś nie wydaje mi się żeby jakikolwiek związek był na tyle szkodliwy by wypuszczany z mgiełką z e-papierosa miał jakiś wpływ na ludzi dookoła. jakiś smród? proszę was, aromaty liquidów są na tyle różnorodne i pachnące że nie sądze żeby komukolwiek przeszkadzały. macie w domu odświeżacze powietrza i reszte syfu a przeszkadza wam pachnąca mgiełka. żałosne. teraz co do nikotyny, gdyż pewnie każdy kto przeczytał co napisałem wcześniej o związkach myśli teraz właśnie o niej. pijecie kawy? coca-colę? inne wyroby zawierające kofeinę? w małych ilościach nikotyna działa tak samo jak kofeina. lecz oczywiście kawa dostępna jest wszędzie!

77


Charlotte Charlotteranga18.01.2016 10:06

O czym My mówimy, niech najpierw ludzie przestaną skręty palić w miejscach publicznych , bo kopcą wszędzie gdzie się da - na klatkach schodowych ,przystankach ...Bardziej przeszkadzają zwykłe papierosy niż te e-papierosy.

82


Dawid ~Dawid (Gość)18.01.2016 10:34

Ale się uśmiałem ! gość poprawił mi humor na najbliższe pół roku ^^

12


Vaper ~Vaper (Gość)18.01.2016 11:54

A jeżeli będę vapował olejek z 0 zawartością nikotyny w miejscu publicznym to łamie prawo?

11


Niepaląca ~Niepaląca (Gość)18.01.2016 12:31

Nareszcie! Bo aż do góry czlowieka unosiło jak towarzystwo szpanersko musiało puszczać dymek nawet w mzce.

70


-ja ~-ja (Gość)18.01.2016 12:49

czasem wybuchają...

20


gość ~gość (Gość)18.01.2016 09:46

Elektroniczny czy też nie jest szkodliwy. Przecież by wytworzyć samą tą mgiełkę są potrzebne mieszanki chemiczne. Szkodzisz sobie a i tym wokoło.To fakt niepodważalny.

81


n0body ~n0body (Gość)17.01.2016 13:50

... Zdaniem japońskich badaczy, e-papierosy są dziesięciokrotnie bardziej rakotwórcze niż "analogowe" papierosy.

178


some0ne ~some0ne (Gość)18.01.2016 13:38

Hahaha, państwo już nie ma chyba co wprowadzać, gó*** prawda że skodzi x razy bardziej od analogowych.Japońscy badacze, amerykańscy naukowcy stwierdzili....hah, a nie raczej polski rząd stwierdził?

02


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat