Cena nowego autobusu z dofinasowaniem Z WFOŚ wychodzi podobnie jak zakup autobusu z 2003 roku tylko bez dofinansowania, ciekawe kto posmarował żeby piotrkow brał takie stare trupy.
Witam , na domiar , komunikacja od 1 stycznia 2018 ma być darmowa dla mieszkańców miasta i gminy, a kolejnym krokiem było zlikwidowanie opłat za parkowanie w centrum miasta i zniesienie stref płatnego parkowania , mniej więcej w połowie tego roku ..... tak tak to w Tomaszowie , nie u nas ... niestety.
W innym mieście prezes będzie płakał sprzedając ten autobus a wy się nabijacie! Poczekamy, za jakieś piętnaście lat odkupimy autobusy z Tomaszowa lub Radomska :)
Nowy 15 letni pojazd To jest okazja ! , Kolejny strup zasili szeregi naszej komunikacji miejskiej
Kuźwa! Tomaszów, Bełchatów, Radomsko i inne miasta regionu kupują fabrycznie nowe autobusy hybrydowe i stać je na to; Piotrków stawia na "nowe" 15 letnie kopcące i śmierdzące złomy. Tam hybrydy pojeżdżą bez problemów z 10 lat, u nas trzeba będzie wymieniać tabor po 2-3. Przecież to jawna niegospodarność! Co na to radni z opozycji tak głośno krzyczącej w innych sprawach? Może powinien się tym zainteresować NIK?
Cena nowego autobusu z dofinasowaniem Z WFOŚ wychodzi podobnie jak zakup autobusu z 2003 roku tylko bez dofinansowania, ciekawe kto posmarował żeby piotrkow brał takie stare trupy.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!