metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ ~~ (Gość)21.02.2024 11:28

Co do najtrudniejszej sytuacji w mieście, to chyba żadna z wymienionych w artykule ulic nie przebije dziś Roosevelta, która jest w remoncie, z ruchem wahadłowym, odciętymi objazdami przez Graniczną, a na to wpakował się cały tranzyt omijający A1 przez Rozprzę i Bujny

112


Zibi po ~Zibi po (Gość)21.02.2024 12:54

Rekwirować traktory na poczet kar

28


Taki Michał ~Taki Michał (Gość)21.02.2024 14:46

Podnieść cenę paliwa rolnikom i będzie po blokadach.Zdecydowanie nie popieram tego utrudnienia życia innym.

46


an ~an (Gość)21.02.2024 09:31

No cóż trzeba cierpieć ale lepiej by było protestować pod senatem sejmem czy też przed władzą wykonawczą rządem.Mimo wszystko i tak popieram działania rolników.Niech bronią swego.Zniszczyli stoczniowców hutników i górników a teraz chcą zniszczyć rolnictwo tłumacząc ekologią i zniszczeniem planety.

165


WakeUp ~WakeUp (Gość)21.02.2024 14:00

Modle się do Jezusa Chrystusa o obalenie rządu tuska, i by ludzie zrozumieli że jedyna partia, która szczerze popiera postulaty rolników to Konfederacja i na tym się kończy. PiS/PO - partie utworzone przez masonerie na zasadzie dualizmu, dzielą i rządzą a w wielkich sprawach się zgadzają (np ZIELONY ŁAD) obudźcie się!

311


piotrT ~piotrT (Gość)21.02.2024 14:57

Protestować można w inny sposób. Co wam zrobiliśmy, że tak utrudniacie nam życie? Gdy moja firma ma problemy ze sprzedażą wyprodukowanego towaru i cenami energii to mam zablokować z pracownikami trasę Warszawa-Katowice.

114


Stop  blokadom ~Stop blokadom (Gość)21.02.2024 08:25

Stałem w korku , już nie popieram rolników,to zły pomysł utrudniać zwykłym ludziom życie,my nie jesteśmy niczemu winni,chcemy dojechać na czas do pracy ,szkoły,do lekarza czy do sklepu.Nie idźcie tą drogą.,..

2512


Bajkopisy ~Bajkopisy (Gość)21.02.2024 15:48

Śpiochy. 8 lat spali i nie wiedzieli, że prawica zgodziła się na zielony ład, a teraz ratujta. Jak zobaczę w czasie żniw kombajn z hederem z przodu na drodze publicznej, to nie zjadę i zadzwonię po policję.

74


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)21.02.2024 18:55

Spóźniłam się na rozmowę o pracę

05


Robotnik ~Robotnik (Gość)21.02.2024 15:53

Do Kaczyńskiego jechać a nie blokować dróg jesteście pasorzyty społeczne

67


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat