metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
a... a...ranga04.07.2015 09:07

Więcej miejsca dla męczących ryby dla swojej przyjemności? Nigdy.

810


anonim ~anonim (Gość)04.07.2015 09:28

Aquapark lub termy.

51


Piotrkowianka ~Piotrkowianka (Gość)04.07.2015 09:30

Zrobić pożądną plażę jakieś miejsce dla muzykantów żeby odbywały sie imprezy i przydałby się jakiś mały bar z napojami. No i oczywiście wesołe miasteczko w okresie letnim też byłoby fajnym pomysłem

90


ares1 ~ares1 (Gość)04.07.2015 09:45

Ja już widzę pomysł UM - wszystko zostaje po staremu. Po co sobie prace na głowę sprowadzać. Widać to zresztą gołym okiem po kolejnej kadencji Pana Prezydenta :)))

132


Bugaj ~Bugaj (Gość)04.07.2015 09:58

Z tym potworem to świetny pomysł - można by było wrzucać bezużytecznych radnych i urzędników - szybko, czysto i ekologicznie. A tak serio: nie chcę by Bugaj był jakoś zagospodarowany. Ktoś to ogrodzi, wprowadzi opłaty, a tak można się przejść wokół jezioro, obserwować ptaki itp. Jedyne o co władze powinny dbać to czystość.

90


sulejowski ptak ~sulejowski ptak (Gość)04.07.2015 10:03

kolejne nic nie dające bicie piany; tak jak z Zalewem, wszystko marnieje, a osoby kompetentne w zakresie podjęcia decyzji siedzą i nie przejmują się tematem. Dokąd idziesz Polsko... :/

90


Grzespop ~Grzespop (Gość)04.07.2015 10:14

Sprzedać tereny hotelarzą nawet za polowe ceny Oni to zagospodarują sami,przyciągną turystów i inwestorów Chyba o to chodzi

60


cnn ~cnn (Gość)04.07.2015 10:25

Na Bugaj to mieli pomysły tzw. "komuniści" i dlatego powstał. Ostatni raz zbiornik oszyszczano z zielska jakoś pod koniec lat 80-tych. Teraz planów specjalnie nie ma bo dzisiejsi rządzący w mieście sami nie mają pomysłu co ze sobą robić. Ja podpowiem-"róbta co chceta". Od 1 lipca płacę za śmieci 300 proc więcej niż dwa lata temu.

130


okok ~okok (Gość)04.07.2015 11:04

Zasypać

24


sklave sklaveranga04.07.2015 11:55

Każdy dobry pomysł na Bugaj kończy swój żywot w ZUSie a dobija go Wronia. No o ile przebrnie przez Pasaż? Wiecie nasza rada, dyrekcja, udziały a wasze pieniądze...To chyba wina upałów? Dotchła pani/pan łopatu! Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

61


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat