metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
okok ~okok (Gość)05.07.2015 13:12

zasypać, wybudować kolejny market i wypisywać, że ludzie mają pracę, tylko szkoda, że bez godziwej płacy

60


Karburator ~Karburator (Gość)05.07.2015 11:50

Jakiekolwiek pomysły na biznes w Piotrkowie w 99 procentach przynoszą jedno z trzech rozwiązań. Powstaje lumpex, agencja pożyczkowa lub kościół.

150


Zniesmaczony wędkarz ~Zniesmaczony wędkarz (Gość)04.07.2015 19:59

Macie bardzo fajne pomysły, bary, imprezy itd. A czy ktoś pomyślał o nas-wedkarzach? Tobco sie dzieje "na kamieniu" szczególnie w okresie wakacji jest nie do pomyślenia. Siedzialem w czwartek od 18 do 9. Po 20 przyszlo kilku amatorów kwaśnych jablek i zaczęli wchodzić do wody a oczywiście obok moje wędki. Jak zwróciłem uwagę to uslyszalem, ze nie mam prawa wędek rozkladac :) Ja? Oplacam kartę od 12 lat rok w rok. A z tego co sie orientuje to kąpielisko LEGALNE jest na słoneczku. Malo tego ten śmieci które zostawiają po sobie"dorośli" to juz kompletna żenada. Gdzie policja? SM? Ile jeszcze mamy sprzątać bo tym dziadowskim społeczeństwie! Oczywiście wędkarze też nie są bez winy, bo również zostawiają po sobie odpady natomiast jesli ktoś posiada kulturę wrodzoną a nie nabytą potrafi sie zachować i po sobie posprzątać. Jeszcze jedna uwaga do UM. Te kosze które stoją "na kamieniu" przynajmniej w okresie wakacji proszę zastąpić jakimś porządnym kontenerem, ręce opadają jak się patrzy na ten syf...

140


Emigrande :) ~Emigrande :) (Gość)05.07.2015 12:53

ostatnio widziałem małe jezioro z miejscami do lowienia ryb, kilkadziesiąt stanowisk i sciezka rowerowa dookoła jeziora. Dodac do tego mala plaze jak na bugaju, moze nawet pole namiotowe. Moze ktos sie odwazy to zrealizowac. https://www.google.pl/maps/place/Arrow+Valley+Lake,+Redditch,+Worcestershire+B98,+Wielka+Brytania/@52.3041494,-1.911684,16z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x4870c0fdef86cd87:0x4870c0fd909ac937

50


Włodar . ~Włodar . (Gość)05.07.2015 15:17

Zrobił droge na początek prowadzącą wzdłuż betonów. Bo te płyty i wystające druty są bardzo uciążliwe.. Następnie Zasadził dużo drzew by był cień niezbedny do wypoczynku. Oczyścił cały zalew.. jest tyle chaszczy .. i tutaj pomysl wymieniony wczesniej odnosnie stanowisk dla wedkarzy . sciezka rowerowa jak najbardziej za . ławki i cos w stylu parku .. taki maly park bylby idealny z połączeniem wód Bugaju .. Na pewno by wiele osob przychodzilo i odpoczywalo ...

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat