metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Eduardo ~Eduardo (Gość)20.05.2023 19:37

Gwoli ścisłości to nie musieli wygrywać, formalnie do przeskoczenia Zagłębia potrzebny był jeden zdobyty punkt, czyli wystarczyłoby zremisować, a później nawet przegrać po karnych. Ale fakt, musieli choćby minimalnie zapunktować co udało się doskonale i o nic nie musimy się już w tym sezonie martwić.

44


do goć ~do goć (Gość)21.05.2023 08:19

Pilnuj se tej żeńskie ligi i do męskich klimatów nie bij.Bo za krótki jesteś.

28


go?ć_bart ~go?ć_bart (Gość)21.05.2023 10:52

Serdecznie gratuluję. Wiem,że nie macie kasy,sali ale macie wielką tradycję. Powodzenia w Nowym sezonie.

66


Ja ~Ja (Gość)20.05.2023 19:35

Jakby spadli to już bym nie chodził na mecze

45


przyjdz i zobacz ~przyjdz i zobacz (Gość)21.05.2023 16:58

niewiele jest super rzeczy w Piotrkowie ale na pewno Piotrkowianin w Superlidze jest Suuuuupppperr a kibiców na meczach całe mnóstwo

35


kibicJD ~kibicJD (Gość)21.05.2023 07:49

Brawo chłopaki.W następnym sezonie będzie lepiej.Słyszałem ,że nowy sponsor na horyzoncie gratuluje.

67


do dj ~do dj (Gość)21.05.2023 12:31

Ilu tych ambitnych przychodzi 20 -30 tu.To już zawodniczek jest więcej.Jedź do Lubina czy Kobierzyc to zobaczysz ilu kibiców przychodzi.I wtedy może zrozumiesz o co chodzi.

25


Ja ~Ja (Gość)23.05.2023 08:04

Oglądałem mecz. Ładne zakończenie sezonu. Fajnie że gramy dalej. Gratulacje.

13


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)21.05.2023 07:58

Teraz trzeba iść za ciosem i ogłosić 20 lipca świętem miejskim z powodu tego niebywałego sukcesu. Rada miasta na wniosek prezydenta powinna podnieść od nowego sezonu stypendia i przyznać specjalne nagrody zarządowi za tak skuteczne działania i zajęcie 11 miejsca w lidze oraz uniknięcia walki w barażach. Można jeszcze zorganizować przejazd zespołu odkrytym autobusem po Słowackiego, niech wszyscy zobaczą naszych „miszczów”.

77


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat