metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Dzidzio ~Dzidzio (Gość)14.10.2022 08:55

No przecież robią to żeby był dalej pod skrzydłami rakowskiej szpitala

22


ja moher ~ja moher (Gość)14.10.2022 06:51

Ryba psuje się od głowy ................. podobnie Starosta i Powiat. Nieudolność jeszcze raz nieudolność .... Ciekawe, gdzie będzie leczyć się chłopstwo? Zapomniałem o prywatnych klinikach .........

212


ST ~ST (Gość)14.10.2022 09:42

O rozsądek to trzeba pytać pana starostę, który rozwalił dobrze funkcjonujący szpital i dochodowe oddziały - kardiologię i chirurgię, a teraz zdziwiony, że nie się utrzymać "z porodów"Oddał Szymańskiemu dochodowe Ośrodki Zdrowia.

161


nie nawiedzony ~nie nawiedzony (Gość)14.10.2022 09:42

kto zna treść wystąpienia starosty to wie, że mówił do rzeczy

27


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)14.10.2022 09:15

36 milionów. A ile poszło na leczenie. A ile na wynagrodzenia, może mi ktoś powie?

91


Matka Polka ~Matka Polka (Gość)14.10.2022 09:20

Radny Janik to twoja organizacja pis niszczy wszystko cz to takie zadanie?dlaczego powiat miał dokładać do szpitala ponad 30mil Zenada

710


ZSL-PSL ~ZSL-PSL (Gość)14.10.2022 10:34

Nauczyli się od PO i wszystko sprzedają i likwidują zamiast budować. ZSL-PSL-zlikwidować

122


lekarz ~lekarz (Gość)14.10.2022 11:22

Geneza upadku szpitala- to jest bardzo proste ;
- likwidacja dochodowych oddziałów ; Kardilogia, Chirurgia, Urologia -czy wówczas pan starosta konsultował się z radą społeczna szpitala z kimkolwiek?
-powierzenie szpitala kolejnym dyrektorom bez kwalifikacji do prowadzenia placówki służby zdrowia.
-pozbycie się przychodni rejonowych- dlaczego niepubliczne POZ-ty są rentowne ?
-Wyjście z sieci szpitali NFZ- Pomysł byłej pani dyrektor - znakomity !!
Ps.
Szpitale i oddziały w kraju zamykają się ponieważ nie ma pracowników, w Piotrkowie pracownicy są a szpital jest do likwidacji. Wszyscy zobaczymy kto na tym skorzysta, z pewnością ktoś mocno związany ze starostwem

160


kasa ~kasa (Gość)14.10.2022 13:53

to nie jest przypadek ,wystarczy prześledzić działania ostatnich lat i jasno widać kto ZYSKAŁ ,bo kto traci to widzimy ,my wszyscy , wkrótce dowiecie się KTO za tym stoi ? chociaż pieniadze lubia ciszę ,duże pieniądze tym bardziej ,,,,,,,,,,,,

40


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)14.10.2022 13:59

Tragedia!!!!Absurd!!!!tyle tylko można powiedzieć o rządzących ...

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat