metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Francesco Camonte ~Francesco Camonte (Gość)25.10.2022 23:29

Mam zasadnicze pytanie: gdzie się schowali w tej sprawie dwaj panowie: prezydent Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak i vice marszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba, też piotrkowianin? Są oni odpowiedzialni przed mieszkańcami Piotrkowa m.in za ich zdrowie i życie. Ani słychu, ani dychu o nich. Gdzie oni się pochowali? Jedni drugim nie chcą wejść w drogę? Apeluję do mieszkańców miasta Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego: zapamiętajcie nazwiska i imiona tych wszystkich decydentów, którzy przyczynią się do likwidacji tego szpitala lub też nie bronią jego z racji zajmowanych stanowisk i wszystkich w najbliższych wyborach samorządowych wyrzucić na aut. Jeśli znowu ich wybierzecie, istnieje możliwość likwidacji szpitala na ul.Rakowskiej. Bo najważniejsze dla nich są pieniądze. Nie ludzkie zdrowie, życie, ale pieniądze. Wstyd i hańba im wszystkim. Nie są godni swoich stanowisk.

00


EMERYT ~EMERYT (Gość)18.10.2022 16:39

Duzo jest wpisow ze pracownicy straca prace? Ja to rozumie lecz to sa takie zawody gdzie napewno sobie dadza rade.Tylko takie miasto aby niemialo swojej porodowki?Moje dzieci sie tu urodzily i wiem co to znaczy.Wstyd mi za ten kraj ,zamiast zewrzec szeregi i walczyc to sie tylko potrafimy klocic.

10


go?ć_wacek ~go?ć_wacek (Gość)15.10.2022 20:39

PiS zniszczył PCMD

07


Dasia ~Dasia (Gość)15.10.2022 10:31

Przecież to proste ci zamykają aby Wojewódzki mógł tam otworzyć. Czyli jak było tak będzie na Roosevelta

10


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)15.10.2022 22:39

Za co on bierze wypłatę ?? Niech się wykaże chociaż raz, a nie tłumaczenia, że nie ma kasy w budżecie- proboszcz jak ma słaby budżet potrafi stanąć na głowie i coś wymyśleć

20


ja ~ja (Gość)15.10.2022 15:30

Zawirowania wokół tego szpitala dobitnie pokazują, jak marnie funkcjonuje w Polsce tzw. samorządność.
Stada radnych - a w zasadzie: bezradnych, niekompetencja, kolesiostwo i samozadowolenie partyjnych cwaniaczków. Od miasta i gminy, poprzez powiat i samorządy wojewódzkie.

70


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)15.10.2022 14:13

Precedens na skalę Polski...jest budynek ,sprzęt,specjalisci,pielegniarki,i pacjenci...czego brakuje? PIENIĘDZY? To nie wina pracowników i pacjentów,którzy płacą składki zdrowotne i według konstytucji mają prawo do leczenia .Nasi władni są odpowiedzialni za stan sluzby zdrowia..

50


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.10.2022 14:02

Miało być "porządnie" Rakowska zabrała dochodowe oddziały kardiologie(rozruszniki),chirurgię,urologia. Na Roosevelta PCMD pięknie utoworzony polozniczy-ginekologia,dziecięcy,wyremontowane oddziały i co teraz do zamknięcia!!!!Panie Starosto i Radni Piotrkowa ile ludzi straci miejsca pracy?????Co z pacjentami???Miasto Piotrków w centralnej Polasce bez tak ważnych odzialow????

60


Ep ~Ep (Gość)15.10.2022 13:29

Małe miasto i dwa szpitale. Zrobić jeden a porządny

11


Baas ~Baas (Gość)14.10.2022 14:11

Likwidacja NFZ I od razu się pieniądze znajdą.

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat