metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
babka ~babka (Gość)10.07.2014 19:22

To proste. Donoszący uprzejmie to kuzyn urzędnika lub tego z nadzoru budowlanego.

50


gosc ~gosc (Gość)10.07.2014 19:23

kojec można uznać za ogrodzenie, które do wys. 2,2m nie wymaga pozwolenia na budowę i nie wymaga zgłoszenia; a buda dla psa to nie obiekt budowlany dlatego też nie wymaga pozwolenia na budowę;

100


krzysztof (właściciel) ~krzysztof (właściciel) (Gość)10.07.2014 20:21

do ~Tunio
Wyrok NSA w Bydgoszczy w identycznej sprawie był niekorzystny dla inwestora :( ......Polska i jej sądownictwo...
w artykule brak dwóch szczegółów:
1. sprawa legła bo nie odczekałem 30 dni od zgłoszenia (jak miałem czekać skoro pies już był ?????
2. zdjęcia kojca zdaniem Referatu Architektury wykonane zostały przez pracownika Nadzoru Budowlanego podczas kontroli, jednak sam ww pracownik twierdzi iż owego kojca nie sfotografował i ma rację bo nie ma fizycznej możliwości wykonania takich zdjęć z ulicy (kontroler nie wszedł na posesję) co ciekawsze podczas rozmowy tel. z pracownikiem Ref Arch padło stwierdzenie że "na zdjęciach widać, że ma Pan COŚ na końcu działki" .... to jest już jakiś obłęd...

70


Antoni ~Antoni (Gość)10.07.2014 21:08

Psia buda z drewna to budowla tymczasowa bez fundamentów i można sobie ją postawić gdzie się podoba, dzisiaj tu jutro tam . Kojec rozebrać z jednej strony i udawać głupa że to ogrodzenie i śmiać się z tego Chojniakowego magistratu przyjaznego ludziom jak wyrwać kasiorę za wszelką cenę !!!

90


PAC ~PAC (Gość)10.07.2014 22:03

Zabić psa nie będzie problemu, jest buda źle nie ma budy tez źle

91


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)10.07.2014 22:17

"jakos" napisał(a):
Dlaczego w tym chorym kraju jakiś urzędas decyduje co mogę zrobić na swoim własnym podwórku, w swoim własnym ogródku, pod moim kawałkiem nieba?


Dlatego, że z niewiadomych powodów Polacy w wyborach udzielają największego poparcia tym, którzy najbardziej lubią organizować innym życie. I mnożyć zbędne stanowiska, bo pierdzistołki z tych stanowisk i ich rodziny to tzw. "żelazny elektorat".
A może głupi naród na nic więcej nie zasługuje? Jedno jest pewne: na własnych błędach się nie uczy. A prywatne posesje są po to, by płacić od nich podatki, a nie się nimi cieszyć. No kurde, tu nie Afryka, gdzie można sobie na poczekaniu schronienie choćby z krowiego gówna ulepić. Tu wszystko musi być zgodnie z procedurami! No zrozumcie, że to dla Waszego bezpieczeństwa i doceńcie troskę i zaangażowanie urzędników! A w ogóle po co wolność ludziom, którzy rozumu nie mają? Najbliższe wybory olejecie, czy może będziecie wybierać pomiędzy popaprańcami a pisiorami?
A może pojmiecie, że pewne sprawy zaszły za daleko, jak do urzędu każdą chęć zakiszenia ogóra trzeba będzie zgłaszać?

100


johnatan lincoln ~johnatan lincoln (Gość)10.07.2014 22:50

Przede wszystkim to "drodzy" "urzędnicy":
WARA OD NASZEJ ZIEMI! Wystarczy,że ciągniecie od naszej własności podatki. Przestańcie wyciągać łapy po więcej! Moje podwórko i mogę postawić sobie na nim co mi się podoba!

91


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)10.07.2014 23:39

http://joemonster.org/link/pokaz/55728

10


obelx1987 ~obelx1987 (Gość)11.07.2014 00:08

Moje pierwsze pytanie to po kiego grzyba szedł to zgłaszać , chciał być super obywatel to ma teraz , zagwózdke

60


takie prawo ~takie prawo (Gość)11.07.2014 00:42

Wybierajcie mądrzejszych posłów by tworzyli lepsze prawo - urzędnik tylko je wykonuje

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat