metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_ciekawa ~go?ć_ciekawa (Gość)10.09.2023 20:18

Ile pali ten skajwan na 100 km?

40


Dudue ~Dudue (Gość)12.09.2023 09:50

A mogli napisać krócej: "zapoznaliśmy się z wieloma danymi ale nic nie napiszemy na razie".

20


pytas ~pytas (Gość)11.09.2023 08:41

A ja mam dosyć tego całodziennego wycia i buczenia nad głową. Czy w końcu radni i władze miasta zajmą się tym problemem? Na wiosnę wybory, na żadnego z nich nie zagłosuję. Ludzie dość często tutaj o tym piszą. Odpowiedzi lotniska, że można zamykać okna są bezczelne, bo dlaczego ja mam siedzieć latem przy zamkniętych oknach. Wyprowadzać się również nie muszę, bo mieszkałem tutaj nim pojawiły się te latające trumny nad miastem. Nikomu nie przeszkadzały szybowce, nikomu nie przeszkadzają małe sportowe samoloty, które przelecą i problemu nie ma, ale mam gdzieś, że ktoś trzepie kasę za zakłócanie spokoju całymi dniami wyjąc nad miastem. Jest w tym mieście jakaś komisja bezpieczeństwa i porządku publicznego czy każdy może wyć, buczeć, strzelać z armat, detonować co chce, gdzie chce i kiedy chce?

161


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat