metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xyz ~xyz (Gość)21.07.2015 13:14

Mozna zauwazyc jeszcze jedno. Gdy dzieci w samych majtkach biegaja przy fontannie to przecoeż raj dla pedofili, ktorzy siedza na lawce i sie przygladaja prawie nagim dzieciom. Moim zdaniem to jest tez duze zagrozenie. Gdy przejezdzam rowerem kolo fontanny czuje zniesmaczenie bo kapanie sie dzieci w centrum miasta wyglada jak jakies cyganstwo. Gdy w przyszlosci bede miec dziecko nie zabiore go na owa fontanne tylko na basen mimo ze kasa nie rzucam.

32


ELDAGA ~ELDAGA (Gość)24.07.2015 09:32

Dobry artykuł, tylko czy dotrze do wszystkich ? Do mnie dotarł. Może trzeba by było nakręcić clip filmowy i rozpowszechnić w TV. Sprawa fontanny jest sprawą podobną do stany sanitarnego piaskownic, gdzie załatwiają się koty, ptaki i często psy. Toksoplazmoza stanie się niedługo chorobą społeczną jeżeli dalej będziemy podchodzić do takich spraw z pobłażaniem.

00


??? ~??? (Gość)21.07.2015 09:51

Powstrzymać jest bardzo prosto - egzekwować bezwzględnie istniejące przepisy. Miałem okazję widzieć owe opisane w artykule interwencje naszych jakże bohaterskich Strażników Miejskich - zwykłe upomnienia, a wystarczyłoby dać mandaty rodzicom i po góra trzech dnia z kąpielami byłby spokój.

61


ELDAGA ~ELDAGA (Gość)24.07.2015 09:45

Dobry artykuł, tylko czy dotrze do wszystkich ? Do mnie dotarł. Może trzeba by było nakręcić clip filmowy i rozpowszechnić w TV. Sprawa fontanny jest sprawą podobną do stany sanitarnego piaskownic, gdzie załatwiają się koty, ptaki i często psy. Toksoplazmoza stanie się niedługo chorobą społeczną jeżeli dalej będziemy podchodzić do takich spraw z pobłażaniem.

00


Zanzi ~Zanzi (Gość)21.07.2015 09:40

Cytuję:
Kąpią się dorośli, dzieci, kąpią się psy, wcześnie rano myją się bezdomni

Goło i wesoło ;)
Swoją drogą, to niefajne, kąpać się w fontannie...

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat