metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Zdezorientowany PT ~Zdezorientowany PT (Gość)03.06.2011 18:08

Nie ma wpisów??? Nic dziwnego wszyscy w szoku! Co się dzieje z Panem Prezydentem, przy trudnych pytaniach? Co innego mówią usta a co innego ciało tzw."mowa ciała" zdradza ogromny dysonans wypowiadanych kwestii a tego jak myśli. Czy widzicie jak się zle czuje gdy kłamie? Przecież koalicjanci PO i PSL do tej pory dotrzymywali umowy za to druga strona n i e. Chyba czas na Majorkę widać wyrażnie doskwiera już ciężar drugiej kadencji...

10


gosc ~gosc (Gość)03.06.2011 19:32

No właśnie- jak się człowiek uwikłał w te rozgrywki na stołki i mandaty- to potem nie wiadomo jak się z tego wyplątać.
Myślałem że będzie pan działał dla dobra miasta, panie CH. a nie pod muzykę koalicjantów- wstyd mi że na Pana głsowałem

10


zdegustowany ~zdegustowany (Gość)03.06.2011 21:26

Pan Chojniak do słownych nie należy a zatem oczekiwanie słowności od innych jest przesadą.Obiecywanie przed wyborami i nie dotrzymywanie słowa nie świadczy dobrze o Panu Chojniaku,sprawa dotyczyła nie osoby a interesu dużej części mieszkańców naszego grodu.

10


jaki ~jaki (Gość)03.06.2011 21:54

sranie w banie . jakie partie ? jakie koalicje ? jaka polityka ? ci ludzie zostali wybrani dla jednej wspólnej koalicji - dla mieszkanców tego zapyziałego miasta , oni mają służyc a nie myśleć jak tu zakombinować i zrobić biznesik na boku

10


samson ~samson (Gość)03.06.2011 22:07

W pełni popieram poprzednika. Pan prezydent wił się jak wąż pełny jadu. Dlaczego on ma decydować kogo koalicjant desygnuje na wice prezydenta. Rol jest bez wspomnianych kompetencji, nie pełnił żadnej kierowniczej funkcji a Pencina sfrustrowany rencista. Tacy są wygodni bo można nimi sterować. Pozostali są właśnie kompetentni ale mający swoje zdanie i nie są marionetkami. Z umowy koalicyjnej pan prezydent i jego otoczenie spełniło niecałe 10%, wszystko ma swoje granice no poza pana honorem którego brak. Miasto to nie pana i pańskiego otoczenia folwark. Spełnia się proroctwo Pana Maćkowiaka.

10


Waldemar ~Waldemar (Gość)03.06.2011 23:08

A ja życzę Panu Prezydentowi wiele sił do zmagania z koalicjantami szukającymi własnego interesu, a nie dobra Piotrkowa.
Panie Prezydencie, cieszę się, że znajduje Pan siły, niech poparcie i zaufanie wyborców w ostatnich wyborach - ponad 50% - dodaje pewności w działaniach na co dzień.

01


Luca ~Luca (Gość)04.06.2011 00:22

brawo Prezydencie!! jesteś wielki

01


Idiota ~Idiota (Gość)04.06.2011 07:28

Nowa gra już nie pomidor, a kartofel :D

10


wyborca ~wyborca (Gość)04.06.2011 10:22

"Waldemar" napisał(a):
A ja życzę Panu Prezydentowi wiele sił do zmagania z koalicjantami szukającymi własnego interesu, a nie dobra Piotrkowa.
Panie Prezydencie, cieszę się, że znajduje Pan siły, niech poparcie i zaufanie wyborców w ostatnich wyborach - ponad 50% - dodaje pewności w działaniach na co dzień.


"Luca" napisał(a):
brawo Prezydencie!! jesteś wielki


A dla mnie czy to Chojniak czy inny wsio rybka. Byle dobrze i mądrze zarządzał naszym miastem. Niech się nachapie każdy z nich bo po to wybierali taką a nie inna drogę. W każdym mieście jest tak samo, nawet w sejmie i senacie. A rząd składa się głównie z posłów i senatorów frakcji która wygrała wybory i koalicjantów którzy fuksem weszli do sejmu a że nie maja większości to tak jak PSL wchodzą w koalicję zn każdym kto da więcej.

10


Ksiądz  Jan ~Ksiądz Jan (Gość)04.06.2011 11:21

Wiceprezydentem powinien zostać Pan Marusiński. Ten człowiek ,obecnie pracownik u p. Maćkowiaka, to postać znana i pełna zapału i chęci. Na pewno wyrazi zgodę na taki scenariusz. A i rondek nam przybędzie:)))

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat