metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jozek ~jozek (Gość)09.02.2015 09:27

Do kwoty za śmieci należy doliczyć jeszcze cenę dzierżawy pojemnika lub pojemników.

51


Samorządowiec ~Samorządowiec (Gość)09.02.2015 10:30

Co na to DORADCY Prezydenta-może by wypowiedział się POSEŁ Arturek.Powinien się przygotować,może będzie od grudnia br.doradzał Prezydentowi(trzy kadencje już wystarczy-podobnie jaj były Poseł Bogdan B.)-ten drugi też się dorobił choć nic nie zrobił!

50


Zanzi ~Zanzi (Gość)09.02.2015 11:28

"jozek" napisał(a):
Do kwoty za śmieci należy doliczyć jeszcze cenę dzierżawy pojemnika lub pojemników.

Dobry żart, zwłaszcza, że wiele osób nic nie dzierżawi, tylko ma swoje ;)

51


jozek ~jozek (Gość)09.02.2015 11:49

"Zanzi" napisał(a):


Budynki w zasobach Spółdzielni i Wspólnoty Mieszkaniowe dzierżawią pojemniki płacąc grube pieniądze.

50


Zanzi ~Zanzi (Gość)09.02.2015 11:55

"jozek" napisał(a):
Budynki w zasobach Spółdzielni i Wspólnoty Mieszkaniowe dzierżawią pojemniki płacąc grube pieniądze.

Się domyślam. Ja akurat jestem w tej "uprzywilejowanej" grupie, która chociaż za to nie płaci :)
Zanim weszła ta śmieszna ustawa śmieciowa, miałam umowę z Juko, to była masakra i jakościowa i cenowa. Teraz, póki co, mam lepiej, niż poprzednio. Ciekawe, jak długo ;)

51


observer ~observer (Gość)09.02.2015 13:10

Jaka zmowa?! Zupełnie przypadkowo podali te same kwoty!

10


a... a...ranga09.02.2015 13:14

Cytuję:
Zanzi napisał(a):
Zanim weszła ta śmieszna ustawa śmieciowa, miałam umowę z Juko, to była masakra i jakościowa i cenowa. Teraz, póki co, mam lepiej, niż poprzednio. Ciekawe, jak długo ;)


To tak jak ja. Zanim była ustawa za wywóz pojemnika raz na miesiąc płaciłam Juko 17 zł i często był jakiś problem z odbiorem. Teraz płacę 20 zł za 4-osobową rodzinę, odbierają regularnie co 2 tygodnie, do tego posegregowane bez limitu. A że segreguję śmieci dość skrupulatnie, to często kosz wystawiam zapełniony do połowy.

40


DD ~DD (Gość)09.02.2015 14:17

Chyba wlasciciele tych firm nie chca przez to powiedziec, ze przez ostatnie 2 lata dolozyli z wlasnej kieszeni te 7 baniek? Buahahahaaaa. Wlasciciele to juz sa krezusi na lokalnym rynku a 7 baniek na 3 to ponad 2,3 mln na glowe. Mozna sie w Polsce dorobic? Mozna. Widac jest miejsce w Piotrkowie na nowa, tansza firme!

10


jaki ~jaki (Gość)09.02.2015 16:32

są trzy firmy które się dogadały. wystarczy nie dzielić piotrkowa na 3 strefy/ogłosic konkurs na całość/ lub podzielic na 4-5 stref żeby firmy znów zaczęły rywalizowac o największy kawałek dla siebie

10


Piotrkowianin Piotrkowianinranga09.02.2015 18:21

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat