metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bezrobotna ~bezrobotna (Gość)20.10.2015 06:19

Wszystko się zgadza. Są oferty pracy. Własnie z takiej zrezygnowałam. Pracowałam jako szwaczka. Umowa na 1/2 etatu a praca po 9 godzin dziennie. Pensja 650 zł na rękę za miesiąc.Z czego odliczyć przejazdy do pracy 200 zł. Tylko się cieszyć. Tak, tak ofert coraz więcej !!!

200


miś ~miś (Gość)20.10.2015 06:30

Piotrkowski urząd pracy, to raczej nie ma czym się chwalić. Jak pracy nie było tam, to w dalszym ciągu nie ma.Ten urząd jest niestety dla urzędników, a nie petentów. Bezrobocie spadło, bo może nikt się nie rejestruje albok ludzie się wyrejestrowuja. Być może czesc ludzi wyjechało. Także nie ma czym się chwalić.

162


pracownica ~pracownica (Gość)20.10.2015 07:03

Wiem ze wszyscy będą tutaj narzekać jak to jest ciężko , ale ja po 7 miesiącach poszukiwania znalazłam pracę dzięki PUP. Rekord świata to nie jest ale powyżej minimalnej. I potrafię podziękować , bo bezrobocie mnie dobijało.

114


sklave sklaveranga20.10.2015 07:03

Bezrobocie maleje. Fakt ma się takie ważnie. Kilka razy bylem ostatnio w PUPie i pustki tam jak nigdy dotąd. Znaczy się nie ma bezrobotnych i ofert pracy w nadmiarze. Urzędnicy nudzą się Sukces niebywały. Zatem o ile procent zredukowano zatrudnienie w PUPie?
Więcej na http://sklave.manifo.com/

130


prawy ~prawy (Gość)20.10.2015 07:07

Polska jest w ruinie a ludzie bez pracy, po wyborach będzie bezrobocie jeszcze mniejsze , a pensje przynajmniej o 1000 zł wyższe pamiętajcie tylko PiS to zmieni

49


PUP ~PUP (Gość)20.10.2015 08:24

Bezrobocie się jeszcze zmniejszy jak Pani KIEROWNIK odejdzie na emeryturę -od dawna nabyła praw emerytalnych.

140


gość 21 ~gość 21 (Gość)20.10.2015 08:51

Propaganda sukcesu jak zwykle zasiłek roczny mi sie skończył ani normalnej pracy ani z grupa bo tych firm ubyło w Piotrkowie .,córka na 4p sw rozesłanych może z 5 pracodawców się odezwało i maja wymagania oczukujac doswiadczenia a płaca minimalna ale ostatecznie nic z tego nie wyszło bowiecej sie nie odezwali .W naszym powiecie zadnej pracy nie ma a jak cos ciekawego sie pojawia to wszystko po znajomosci .Po co te kłamstwa PO chce ratować swoje tyłki i sieje propagandę sukcesu .

100


Edek ~Edek (Gość)20.10.2015 06:37

Skoda tylko że nic nie jest napisane jakie oferują zarobki i ilu godzinny dzień pracy i jaka umowa.

100


Michał---xxx ~Michał---xxx (Gość)20.10.2015 09:12

Niskie bezrobocie ma tyle wspólnego z pracą PUP, co hodowla chomików ze średnimi rocznymi opadami w Brazylii.
Cały PUP wysłać na bezrobocie... Bez problemu znajdą sobie pracę, w końcu są specjalist(k)ami od tego, prawda?

230


gosc ~gosc (Gość)20.10.2015 09:35

Panie z PUP nie znają się na niczym hawka herbatka i ciasto nie ma co się dziwić jak tam same Jadwigi Bożeny pracują. Nawet stan cywilny panna wpisują w kartę jako wolna.

160


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat