metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)15.09.2014 10:00

Jaki Pan taki Kram :)

61


piotrkow_tryb ~piotrkow_tryb (Gość)15.09.2014 10:02

A co ja z tego będę miał/miała? To często można usłyszeć od ludzi władzy. Bo kochają Piotrków, tzn. piotrkowian pieniądze.

61


pp ~pp (Gość)15.09.2014 11:42

Tyle mieszkań TBS stoi pustych i niszczeją a podatek od gruntu na którym stoją budynki miasta i podatek od nieruchomości płacą lokatorzy,sa wliczane do podwyżki za czynsz.Remontów i tak miasto nie robi.Dać mieszkania ludziom i nie trzymać pustostanów.

40


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)15.09.2014 12:31

Cytuję:
- W tym roku pozyskamy 32 lokale mieszkalne: 16 w nowo wybudowanym budynku przy ul. Zamurowej 3 oraz 16, które zostaną zwolnione przez osoby przenoszące się na Zamurową – obiecuje magistrat.


Nic dziwnego, że w mieście jest taka gówniana sytuacja, skoro magistrat zatrudnia osoby bez umiejętności liczenia nawet na elementarnym poziomie. Przecież przybyło tylko 16 lokali! Chyba, że urzędasy uważają, że można zjeść ciastko i nadal mieć ciastko? I wychodzą z założenia, że jak coś policzą dwa razy, to będzie tego dwa razy więcej?
Jak ktoś jeszcze nie załapał, czemu przybędzie tylko 16 lokali, a nie 32, wyjaśniam: miałem kiedyś kota z ośmioma łapami - miał dwie przednie, dwie tylne, dwie lewe i dwie prawe...

50


tak sobie myślę Why? ~tak sobie myślę Why? (Gość)15.09.2014 12:34

Kiedy poszłam pobrać wniosek (kilka miesięcy temu)!!! Ciekawy jestem, co takiego stanęło tej Pani na drodze, że zaniosła wniosek po kilku miesiącach na ostatni dzień? Teraz należy płakać, że prawo złe, że urzędnicy be itd.

62


Mariola ~Mariola (Gość)15.09.2014 13:35

"tak-sobie-mysle-Why" napisał(a):


Mogło duzo rzeczy jej stanąc na drodze ludzie maja różne problemy może zachorowała i nie miała od nikogo pomocy czasem trzeba przemyslc a potem oceniać...

10


Jolek ~Jolek (Gość)15.09.2014 14:34

Tak to jest jak się załatwia sprawy w ostatnim dniu. Można mieć pretensje tylko do siebie. Ponadto, gdyby Pani nie wyrzucała dokumentów, to nie musiałaby do żadnego MOPR-u chodzić po kserokopie decyzji...

22


MIX ~MIX (Gość)15.09.2014 14:36

"Al-Bundy" napisał(a):
Cytuję:
- W tym roku pozyskamy 32 lokale mieszkalne: 16 w nowo wybudowanym budynku przy ul. Zamurowej 3 oraz 16, które zostaną zwolnione przez osoby przenoszące się na Zamurową – obiecuje magistrat.
Al, z całym szacunkiem dla Ciebie bo Cię lubię, ale tym razem (wyjątkowo) nie masz racji.
Miasto pozyska 32 lokale: 16 w nowo wybudowanym budynku i 16 które obecnie są zasiedlone ale będą zwolnione.
POZDR
Nic dziwnego, że w mieście jest taka gówniana sytuacja, skoro magistrat zatrudnia osoby bez umiejętności liczenia nawet na elementarnym poziomie. Przecież przybyło tylko 16 lokali! Chyba, że urzędasy uważają, że można zjeść ciastko i nadal mieć ciastko?

10


petentka ~petentka (Gość)15.09.2014 14:37

Ja również mam bardzo złe doświadczenie po wizytach w Urzędzie Miejskim. Być może, że to tylko mnie dotyczy? Bardzo rzadko bywam w tej instytucji, ale za każdym razem spotykam się z wielką arogancją ze strony urzędników. Powinno się ich nagrywać!!!!

70


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)15.09.2014 15:00

~MIX, przecież ci, którzy przeniosą się na Zamurową, zwolnią po prostu inne lokale należące do miasta; nadal będą zasiedlać własność miasta, tylko adresy zmienią... Gdyby oni wszyscy sobie kupili własne, albo wynajęli w prywatnych budynkach, to miasto faktycznie odzyskałoby po nich dodatkowe 16 lokali, ale tak nie jest. Nie potrafię już jaśniej wytłumaczyć...

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat